Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-17

Klastinga sužadėtinė už bambėjimą nunuodyti vyrą bandė distancinio pultelio pagalba

  
Klastinga sužadėtinė už bambėjimą nunuodyti vyrą bandė distancinio pultelio pagalba
© twitter nuotrauka

Derekas Turneris iš Stradfordšyro gali jaustis laimingas, kad išgirdo pypsėjimą iš insuliną į jo kūną tiekiančio aparato, kuris perspėjo vyrą apie bluetooth nuotoliniu būdu įjungtą insulino pumpavimą į kūną per lašelinę.

50-ties metų amžiaus diabetikas Derekas Turneris iš Stradfordšyro tik per plauką išvengė klastingos partnerės pinklių - jei jos planas būtų išdegęs Derekas būtų buvęs per atstumą nunuodytas savo 33 metų sužadėtinės Lauros Hopkins.
Sukrėstas vyras pasakojo, kad neblaivi sužadėtinė bandė jį nunuodyti, nes jis esą buvo bambeklis. Vyras apie antrą valandą nakties namuose skaitė Terry Pratchett fantastinę novelę, kai išgirdo pypsėjimą sklindantį iš insuliną į jo kūną tiekiančio aparato aparato.
 
„Ištraukiau prietaisą iš rankos ir nubėgau žemyn laiptais kur radau savo sužadėtinę slepiant nuotolinio valdymo pultelį atsakingą už insulino administravimą“.
 
Moteris buvo stipriai išgėrusi, į save ji susipylė apie  keturis butelius vyno.
 
Sužadėtiniai prieš tai buvo susiginčiję dėl dovanos. Derekas paskambino trumpuoju pagalbos numeriu 999 ir pranešė apie insulino perdozavimą.
Policija ir paramedikai atskubėję į įvykio vietą suteikė vyrui pirmąją pagalbą. Likusią naktį vyras praleido ligoninėje, kol insulino rodikliai kraujyje buvo sugražinti į normos ribas.
 
Laura Hopkins, nuteista kalėti 9 mėnesius. Bausmė suspenduota 18-kai mėnesių. Taip yra todėl, kad moteris prisipažino bandžiusi nunuodyti vyrą.
 
Derekas ir Laura kartu gyveno jau 13 metų.
 
Net po visko ką padarė vyro sužadėtinė, Derekas prašė teisėjo nenuteisti moters dėl jų jaunos dukros.
 
Moteris prisipažino naudojusi nuotolinio valdymo pultelį, kad padidintų administruojamo insulino kiekį, tačiau teigė nenorėjusi sukelti vyro sveikatai rimto pavojaus.
 
„Nepagalvojau, kad mano veiksmai gali turėti tokias pasėkmes“, kalbėjo moteris. 
  

Žymos: Anglija, Teismas, Medicina, Jis ir Ji, diabetas, insulinas, nunuodijimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Koks Lietuvoje oras?
- Lynoja.
- Seniai?
- Na, kažkur nuo 1403 metų.