Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-04-03

Kraują stingdanti avarija M25 kelyje

  
Kraują stingdanti avarija M25 kelyje
© @roadpoliceBCH Twitter
Avarijos šiame kelyje ima kartotis.

Ne, šis vaizdas nėra iš siaubo filmo, o tai realybė su kuria susidūrė gelbėtojai iškviesti į M25 greitkelį vakar ryte. Siaubinga avarija pažėrusi dalimis sunkiasvorį automobilį įvyko South Mimms – susijungimas su A1(M) – ir Waltham Cross/Enfield.

Dėl ko įvyko tokia sudėtinga avarija, kuomet sunkvežimis tiesiog pažiro dalimis, apsivertė ir užtvėrė kelią abejomis pusėmis, tiek pirmyn, tiek atgal, nėra aišku. Svarstoma, kad vairuotojas galėjo užmigti arba jam sutrikti sveikata.
Medikai vairuotoją, kuris po avarijos buvo sąmoningas išgabeno į ligoninę. Eismas šiose apylinkėse beveik visą dieną buvo nepravažiuojamas, mat darbuotojai šalino avarijos padarinius ir rinko visur pažirusias detales.
Hughways England Twitter nuotr. Hughways England Twitter nuotr.
M25 kelias JK gyventojams ima kelti nemažų rūpesčių, mat eismo įvykiai čia pasitaiko vis dažniau.
 
Štai, Tiesos skaitytojai, vakar skubėję į oro uostą ir važiavę šiuo keliu pasakojo taip pat papuolę į autoįvykį, kuomet į juos vežusį taksi automobilį įsirėžė iš savo eismo juostos išsukęs automobilis, kurio vairuotojas užmigo prie vairo.
 
Laimei, niekas nenukentėjo, mūsų tautiečiai atsipirko tik išgąsčiu. Visgi, jeigu smūgio būtų buvę stipresnio, neaišku, kas galėjo nutikti, mat avarijos kaltininkas sumaitojo galines taksi dureles prie kurių sėdėjo šešerių metų vaikas.
 
 
 
  

Žymos: Taksi, Avarija, Lietuviai, M25, sunkvežimis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.