Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-13

Laisvėje – pavojingas žudikas, galintis bet kada pulti

  
Laisvėje – pavojingas žudikas, galintis bet kada pulti
© Surrey Police
Policijos ieškomas Josephas Bagley

Pareigūnai dar kartą kreipiasi į visuomenę norėdami perspėti apie vis dar laisvėje esantį pavojingą nuteistą žudiką, kuris prieš mėnesį dingo pažeidęs jam sudaryto leidimo sąlygas.

66-erių Josephui Bagley 1978-aisiais buvo skirta minimali bausmė už taksi vairuotojo nužudymą – 20 metų nelaisvės, tačiau vyras sausio mėnesį buvo paleistas iš kalėjimo jam išrašius prižiūrimo gyvenimo leidimą.
Sario miesto policija mano, kad nuo pareigūnų besislapstantis J. Bagley galėjo pakeisti savo išvaizdą, tad jie išplatino teismo medicinos eksperto darytus virtualius portretus, kaip vyras gali atrodyti dabar.
 
 
Josephas gyveno Maidstone, Kente, tačiau nuo gegužės 12 dienos iš jo negirdėti jokios žinios. Jis tą dieną neprisidavė atsakingoms tarnyboms, kaip yra liepiama jo prižiūrimo gyvenimo leidime.
 
Manoma, kad jis turi ryšių Škotijoje, taip pat Kente, Saryje ir Bakingamšyre.
 
J. Bagley – baltaodis vyras, maždaug 180 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, mėlynų akių ir žilų plaukų. Ant jo kairės rankos – tatuiruotė, o ant dešinio delno vieno iš pirštų yra randas.
 
Pareigūnai anksčiau yra užsiminę, kad J. Bagley yra nenuspėjamo charakterio ir gali užpulti prie jo prisiartinusius žmones, tad prie vyriškio geriau neiti.
Detektyvas inspektorius Markas Parry sakė: „Ieškome J. Bagley, tačiau mums reikia visuomenės pagalbos. Manau, kad jei jis jaus, kad jam grasinama arba jį gali grąžinti į kalėjimą, jis gali panaudoti jėgą, tad prašome prie jo nesiartinti.“
 
Josephas nuo policijos sprunka jau ne pirmą kartą. 1994-aisiais jis pabėgo vizito pas senyvo amžiaus giminaitį metu. Po mėnesio vyras buvo sugautas.
 
 
  

Žymos: Policija, ieškomas nusikaltėlis, Surrey, ieškomas vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė