Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-01-20

Laukė „Uber“ vairuotojo – pateko maniakui į rankas

  
Laukė „Uber“ vairuotojo – pateko maniakui į rankas
© Pixabay.com


Spalio 28 d. rytų Londone, Dalstone vakare laiką leidusi 28-erių moteris, supainiojusi lytinio nusikaltėlio automobilį su „Uber“ vairuotojo, ne tik kad buvo apiplėšta, bet ir pagrobta, o vėliau išprievartauta.
Alkoholio padauginusi moteris išsikvietė „Uber“ vairuotoją. Atvykus baltos spalvos „Toyota Auris“ markės automobiliui, moteris į jį įsėdo. Deja, tai padariusi ji pasigailėjo.
Pasirodo, iš tiesų jos kviestas taksi buvo atšauktas, o baltos spalvos automobilis priklausė ne „Uber“ vairuotojui, o visiškai nepažįstamam vyrui.
 
Teisme jauna mergina pasakojo suabejojusi vairuotoju tada, kai šis nežinojo, kur važiuoti, o jai ėmus klausinėti, padidino automobilio greitį ir atvažiavo į merginai visai nepažįstamą vietovę.
 
Automobilis sustojo tamsioje ir atokioje East Hamo rajono gatvėje, kur moteris buvo išprievartauta ir apiplėšta. Po to lytinis nusikaltėlis, kurio vardas Mohammedas Awaisas, atėmė iš merginos piniginę, mobilųjį telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį, liepė išlipti iš automobilio ir nuvažiavo tolyn.
 
Nukentėjusioji pasileido bėgti ir sustojo tik tada, kai rado saugią vietą kažkokio žmogaus gyvenamojo namo kieme. Ten ji slėpėsi iki pat ryto.
 
M. Awaisui už jo nusikaltimus skirta 9 metų laisvės atėmimo bausmė.
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Policija, Užpuolimas, vagystė, maniakas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išsiskyrė vyras su žmona. Po 5 metų susitinka, vyras klausia:
– Kaip sekasi?
– Puikiai.
– O kaip vaikai laikosi?
– O ką? Jie ne su tavim?!