Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Plymouthherald.co.uk.   |   2019-01-11

Laužėsi į automobilį – šaukė, kad prievartauja: už grotų praleis 8 mėnesius

  
Laužėsi į automobilį – šaukė, kad prievartauja: už grotų praleis 8 mėnesius
© Pixabay.comĮ automobilį įsilaužusi moteris, sučiupta nusikaltimo vietoje, apsimetė, jog transporto priemonės savininkas ją prievartauja, rašo Plymouthherald.co.uk.Nuo narkotikų priklausoma Leanne Sproson liepė praeiviams skambinti policijai, kai automobilio savininkas pamatė, kaip ji laužiasi į jo transporto priemonę. Visa tai vyko Kūčių vakarą, o prievartaujama apsimetusios moters šauksmus girdėjo ne tik kaimynai, bet ir vyro vaikai.
Už tai L. Sproson skirta 8 mėnesių už grotų įkalinimo bausmė. Plymouth karūnos teismo teisėjas patvirtino, kad vyras tiesiog bandė apsaugoti savo turtą nuo jo sunaikinimo.
 
Kai vykdė įsilaužimą į automobilį, L. Sproson laisvėje buvo su lygtiniu apribojimu. Už grotų moteris atsidūrė dėl tos pačios priežasties, dėl ko buvo sugrąžinta į kalėjimą – dėl įsilaužimų į automobilius.
 
Automobilio savininkas, supratęs, kad laužiamasi į jo transporto priemonę, Leanne čiupo už pečių ir patraukė nuo automobilio. Tada moteris ėmė šaukti „prievartauja“, „muša“, „kvieskite policiją“. Tarp moters daiktų buvo rastas šūsnis iš gydytojui priklausančio automobilio pasisavintų dokumentų.
 
  

Žymos: Automobilis, įsilaužimas, Prievarta

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.