Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-20

Lenkės paauglės savižudybės byloje – atomazga

  
Lenkės paauglės savižudybės byloje – atomazga Bylą tiriantys pareigūnai neranda įrodymų, kad imigrantė mergina buvo užgauliota mokykloje.
Merginos kūnas buvo surastas mokyklos tualete tik po daugiau nei 1.5 valandos.

Lenkų kilmės paauglė, gyvenusi Jungtinėje Karalystėje atėmė sau gyvybę. Tėvai kaltina mokyklos vadovybę negebėjimu per daugiau nei 1,5 val. surasti dingusią merginą.

Vos 16 metų sulaukusi mergina, turėjusi talentą fotografijai, ruošėsi savo išleistuvių vakarėliui, tačiau buvo šeimai prasitarusi, kad mokykloje yra užgauliojama. Mergina užsiminė, kad prieš ją buvo naudojamas psichologinis rasistinis smurtas su tokiais pareiškimais, kaip ,,tu esi kvaila lenkė“ arba ,, tau reikia grįžti į savo šalį, tau čia ne vieta“.
Mergina prieš save ranką pakėlė mokykloje, kuomet be žinios dingo iš klasės. Ji parašė paskutinę žinutę savo vaikinui tarsi atsisveikindama ,,Ne pati geriausia diena mokykloje, žmonės apie mane kalba blogus dalykus todėl, kad aš esu iš Lenkijos, aš net nepažįstu jų, nežinau jų vardų“. Po to jos niekas nebematė.
 
Apie tai sužinoję tėvai ėmė jos ieškoti. Merginos kūnas buvo surastas mokyklos tualete tik po daugiau nei 1.5 valandos. Klasės draugai matė, kad ji palikusi klasę nuėjo į tualetą. Ilgai iš ten negrįžus buvo nuspręsta šia erdvę patikrinti.
 
Rasizmas galimai nesusijęs su tragedija
 
Tėvams pasirodė keista, kodėl pareiškimas apie paauglės dingimą neatsispindi jokiuose mokyklos dokumentuose, kad tėvai kreipėsi į vadovybę dėl savo dukros. Pasak tyrėjo, šiuo metu nėra preteksto manyti, kad kažkas kitas kaltas dėl tokios tragedijos. Mergina prieš save pati pakėlė ranką, nors ir nebuvo požymių, kad ji būtų galėjusi kažką panašaus padaryti.
Kaip tyrėja patikino dienraštį „Independent“, 48 valandos iki nelaimės mergina jautėsi puikiai ir jokio liūdesio mokykloje nerodė. Tikėtina, jog ryšio tarp savižudybės ir jos patirto smurto rasta nebus. Dokumentuose rasistinių užgauliojimų ar patyčių lenkės atžvilgiu užfiksuota nebuvo.
 
Artimieji, bendraklasiai ir draugai 16 metę apibūdina kaip linksmą, draugišką, mielą, laimingą ir entuziastingą mergaitę, kuri kitiems savo rūpesčių nepatikėdavo.
 
 
 
 
 
  

Žymos: imigracija, savižudybė, Patyčios

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.