Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, thesun.ie   |   2019-07-03

Lietuvį Dubline apšaudęs šaulys galimai apsipažino ir šaudė į ne tą taikinį

  
Lietuvį Dubline apšaudęs šaulys galimai apsipažino ir šaudė į ne tą taikinį
© facebook nuotrauka

Policijos teigimu, praėjusį savaitgalį Dubline apšaudytas Lietuvos Respublikos pilietis galimai nebuvo tikrasis šaulio taikinys. Teigiama, kad užpuolikas galėjo vyrą apšaudyti apsipažinęs.

 

Šeštadienio vakare, Castlecurragh Heath rajone, apie 17:30 vietos laiku, 41 metų amžiaus lietuvis Saulius Margis, besėsdamas į VW markės automobilį buvo apšaudytas - vyrą perskrodė dvi kulkos.   
Vyras buvo sužalotas, tačiau jo gyvybei pavojus negresia, iš ligoninės jis buvo išleistas gydytis namuose.   
Pasak dienraščio „the Sun” policininkai prielaidą, kad S. Margis nebuvo tikrasis taikinys daro dėl to, kad vyras nebuvo įtrauktas į jokias policijos suvestines, neturėjo nuobaudų ar sąsajų su nusikalstamomis grupuotėmis ar gaujomis.   
 
Pareigūnai tvirtina, kad iš įvykio vietos pasišalino trys vyrai ir siekia nustatyti jų tapatybes, taip pat ieškoma įvykio liudininkų.   
 
Rajono bendruomenė sukrėsta to, kad apšaudymas įvyko judrioje rajono gatvėje, kurioje ankstyvų vakarą būna nemažai vaikų bei paauglių, galėjusių patirti traumą dėl matyto vaizdo ar pasipainioti kulkos kelyje. 
 
Visi įvykio liudininkai bei žmonės, galintys suteikti informacijos apie įvykį skatinami susisiekti su policijos tarnybomis. 
  

Žymos: Dublinas, Policija, Lietuvis, apšaudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Siaubas, kaip karšta jūsų kontoroje! Gal atidarykite ką nors...
– Gera mintis! Alaus ar konjako?