Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   wisbechstandard.co.uk   |   2017-09-08

Lietuvio įrašas apnuogino niūrią Rytų Anglijos kasdienybę

  
Lietuvio įrašas apnuogino niūrią Rytų Anglijos kasdienybę
© youtube.com kadras.
Grupė vietinių gėrė, triukšmavo ir mušėsi bažnyčios kieme.
Tie žmonės ne tik gėrė ir mušėsi bažnyčios kieme, bet čia pat ir šlapinosi

Imigrantų gausa garsėjančiame Rytų Anglijoje mieste gyvenantis lietuvis internete išplatino vaizdo įrašą, liudijantį viešo girtuokliavimo problemą – neblaivūs asmenys sukėlė muštynes bažnyčios kieme.

Girtuokliavimas Wisbech’o miesto viešose vietose – įsisenėjusi problema, alkoholis vartojamas nesislepiant, čia pat atliekami gamtiniai reikalai, kyla kitos problemos.
Dėl to mieste platinama peticija, kuria gyventojai siekia vietos valdžią imtis griežtesnių priemonių ir galiausiai išspręsti šią problemą.
 
Apie tai dar kartą garsiai prabilta po to, kai Wisbech’e gyvenantis jaunas lietuvis Dainius Nevardauskas šiomis dienomis išplatino jo paties nufilmuotą įvykį: grupė žmonių, tarp kurių buvo nepilnamečių ir vaikų, vartojo alkoholinius gėrimus Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kieme.
 
Maža to, girtuokliai tarpusavyje barėsi, o merginos ėmė muštis.
 
„Tie žmonės ne tik gėrė ir mušėsi bažnyčios kieme, bet čia pat ir šlapinosi.
 
Kokia gėda, neįsivaizduoju, kokia prasta situacija mieste. Pasirašykite tą peticiją, kažką reikia daryti“, – vietos laikraščiui „Wisbech Standard“ sakė įrašo autorius.
 
Visuomenė reikalauja, kad siekiant išvengti panašių atvejų, kai kuriose miesto dalyse būtina visiškai uždrausti alkoholio vartojimą, o už pažeidimus – griežtai bausti.
Wisbech’o valdžia tikina, kad ši problema greitai neišsprendžiama, tačiau žada imtis veiksmų ir rugsėjo 14-ąją pristatyti priemonių planą.
 
Neretai vietos gyventojai dėl daugumos socialinių problemų kaltina imigrantus. Tačiau panašu, kad bent jau šį kartą bažnyčios kieme eibes kėlė vietiniai.
 
Įrašą vien socialiniame tinkle „Facebook“ peržiūrėjo penktadalis milijono žiūrovų. 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas varto receptų knygą. Susiraukia ir sako mamai:
– Bloga knyga...
– Kodėl?
– Nes visi receptai prasideda žodžiais „Paimkite švarų indą...“