Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-05-28

Lietuvis bandė įvežti 40 kilogramų kokaino

  
Lietuvis bandė įvežti 40 kilogramų kokaino Lietuvis bandė pervežti £1.6 mln. vertės kokaino krovinį.
Pareigūnai sulaikę tokios vertės krovinį užkirto kelią narkotikams masiškai paplisti JK gatvėse.

Lietuvos pilietis Edvinas Janušauskas buvo sulaikytas į Jungtinę Karalystę (JK) bandantis įvežti 40 kilogramų, apie £1.6 mln. vertės kokaino, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Pasieniečiai 34-erių lietuvį sulaikė penktadienį Doverio uoste, o £1.6 mln. vertės kokainą rado paslėptą vilkike, kurio pagrindinis krovinys buvo sūriai. Narkotikai buvo paslėpti vilkiko kėbule. E. Janušauskas buvo sulaikytas ir tyrimas perduotas Nacionalinei nusikaltimų tyrimų agentūrai (angl. National Crime Agency, NCA).
Pirmadienį teisme vyrui buvo pateikti kaltinimai dėl bandymo įvežti didelį kiekį A klasės narkotinių medžiagų. Toliau byla bus nagrinėjama birželio 15 dieną.
 
„Pareigūnai sulaikę tokios vertės krovinį užkirto kelią narkotikams masiškai paplisti JK gatvėse. Buvo smogtas stiprus smūgis nusikaltėliams, kurie verčasi narkotikų kontrabanda. Bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų departamentų, mes esame pasiryžę viskam, kad užkirstume kelią narkotikų prekybai ir nusikaltėlius ilgam pasodintume į kalėjimą“, - sakė muitinės vadovas Paulas Morganas.
 
 
  

Žymos: nusikaltėliai, Narkotikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras nusprendė išsiskalbti drabužius. Pasisukiojęs šalia skalbimo mašinos, riktelėjo:
– Brangioji, kokį režimą reikia nustatyti?
– Pasižiūrėk, kas parašyta ant tavo marškinėlių.
– „Žalgiris“ - mūsų komanda!“