Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-22

Lietuvis dingo, kaip į vandenį, šeima sunerimusi

  
Lietuvis dingo, kaip į vandenį, šeima sunerimusi
© Ignas Maždžierius facebook
Artimieji prašo pagalbos surasti vaikiną.
Jis niekada nemėgdavo miegoti pas kitus žmones, jau geriau pareidavo pėsčiomis kelis kilometrus, negu kažkur pasilikdavo.

Ignas anksčiau yra gyvenęs Jungtinėje Karalystėje, svarstoma, kad jis galėjo susikrauti daiktus ir niekam nepranešęs sėsti į lėktuvą ir grįžti atgal. Galbūt tokiu būdu bandydamas pabėgti nuo jį Lietuvoje užklupusių problemų.

Iš Igno Maždžieriaus, gimusio 1992 m. kovo 5 d., jokių žinių negaunama nuo spalio 16 d. – mobilusis išjungtas, negrįžta į namus. Ignas gyvena Kaune, Dainavos mikrorajone, prie PC „Savas“. Apie 185 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, šviesių plaukų, šiuo metu apsikirpęs trumpai. Tikėtina, kad galėjo turėti „Lonsdale“ firmos juodą kuprinę, dėvėti žalią striukę.
Spalio 16 d. pranešė draugei, kad išeina į darbą Raudondvario pl., Vilijampolėje, ir nuo tos dienos daugiau su juo susisiekti nepavyko.
 
Anot artimųjų vaikinas nėra dingęs tokiam laikotarpiui. Daugiausia – vienai parai, ir tai labai retai. Niekada nemėgdavo miegoti pas kitus žmones, jau geriau pareidavo pėsčiomis kelis kilometrus, negu kažkur pasilikdavo.
 
 
  

Žymos: Lietuvis, dingo, vaikinas, nežinomybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tas nemalonus jausmas, kai vakare pareini namo, o internete – nieko naujo, nes viską jau peržiūrėjai darbe...