Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-06-02

Lightwater Valley: iš atrakciono 10 metrų žemyn galva kritusiam berniukui atjungta kvėpuoti padėjusi įranga

  
Lightwater Valley: iš atrakciono 10 metrų žemyn galva kritusiam berniukui atjungta kvėpuoti padėjusi įranga
© stop kadro nuotrauka

Nors iš pradžių buvo manoma, kad mažamečio berniuko gyvybei pavojus negresia, ligoninėje jo būklė ėmė smarkiai blogėti ir jo gyvybę teko palaikyti specialia įranga. Šiuo metu jam, rodos, gerėja.

Septynerių metukų amžiaus berniukas po incidento greitosios oro pagalbos darbuotojų buvo sraigtasparniu skubiai išgabentas į Leedso General Infirmary ligoninę. 
Incidentas įvyko apie 11:30 vietos laiku, gegužės 30-tą dieną, pasak liudininkų vaikas žemyn galva krito iš 6 - 10 metrų aukščio.  
 
Iš pradžių buvo manoma, kad vaiko gyvybei pavojus negresia, tačiau ligoninėje mažamečio būklė ėmė sparčiai blogėti ir jo gyvybę teko palaikyti kvėpavimą ir širdies darbą palaikančios įrangos pagalba.  
 
Šiandien policija visuomenei pranešė, kad vaiko būklė kiek pagerėjo ir kvėpavimą palaikanti įranga buvo atjungta. Vaikas šiuo metu kvėpuoja pats.
 
Berniukas iškrito iš atrakciono Treetop Twister, tai - linksmieji kalneliai, skirti visai šeimai.
 
2001 metais 20 metų amžiaus studentė Gemma Savage mirė, kai toje pačioje karuselėje, Treetop Twister, susidūrė du vagonėliai.  
 
Parko savininkai ir karuselės inžinieriai buvo nubausti £155,000 bauda sužinojus, kad tada kalta buvo inžinerinė klaida.
  

Žymos: Laisvalaikis, Pramogos, Vaikai, Atrakcionai, Incidentas, lightwater valley

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“