Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-05-30

Lightwater Valley pramogų parke iš linksmųjų kalnelių vežimo iškrito šešiametis

  
Lightwater Valley pramogų parke iš linksmųjų kalnelių vežimo iškrito šešiametis
© stop kadro nuotrauka

Įvykio liudininkai teigia, kad vaikas iš karuselės iškrito toje atrakciono dalyje, kur vežimas važiuoja greičiausiai, netoli atrakcionų parko įrengtos kameros, fotografuojančios pramogaujančius žmones.
Šešerių metukų amžiaus berniukas buvo sraigtasparniu išgabentas į Leedso General Infirmary ligoninę. 

Incidentas įvyko apie 11:30 vietos laiku, pasak liudininkų vaikas žemyn galva krito iš 6 - 10 metrų aukščio.  
Manoma, kad vaiko gyvybei pavojus negresia.  
Liudininkas Simon Moran savo asmeninėje socialinio tinklo Twitter paskyroje rašė: „Tik ką mačiau vaiką krentant iš Twister linksmųjų kalnelių atrakciono. Kai vežimas leidosi žemyn greitąja dalimi šalia kameros, jis išvirto per vežimėlio viršų. Krito veidu žemyn kokius 6 - 10 metrus.”  
 
Kitas liudininkas sakė: „oro greitosios pagalbos tarnyba atvyksta į Lightwater Valley pramogų parką. Baisus incidentas Twister atrakcione. Tikiuosi vaikui viskas bus gerai. Kaip tik atsistojome į eilę kai tai įvyko.”  
 
Lara-Susan James su vaikais stovėjusi eilėje pasakojo, kad žmonės ėmė šaukti operatoriui stabdyti karuselę.  
 
„Pamačiau, kaip operatorius spaudžia avarinio sustojimo mygtuką. Tada ir supratau, kad kažkas ne taip. Mano vyras parodė į vaiką ant žemės, sakydamas, kad jis iškrito. Kai karuselė sustojo, šeima tiesiog šoko per barjerus ir lėkė iki vaiko. Aš nugyniau mūsų vaikus tolyn, nenorėjau, kad jie dar ką išgirstų ar pamatytų.”  
Šiaurės Jorkšyro policija pranešime skelbė: „policija buvo iškviesta dėl sužeidimų, kuriuos Lightwater Valley pramogų parke netoli Ripono patyrė mažametis apie 11:30 Vietos laiku, šiandien. Vaikas, šešerių metų amžiaus berniukas, įvykio vietoje buvo sąmoningas, jis išvežtas į ligoninę. Manome, kad jo gyvybei pavojus negresia.”  
 
Lightwater Valley pramogų parke yra 35 šeimoms skirtos karuselės bei ilgiausi Europoje linksmieji kalneliai.
 
 
 
2001 metais 20 metų amžiaus studentė Gemma Savage mirė kai toje pačioje karuselėje, žinomoje kaip Treetop Twister, susidūrė du vagonėliai.  
 
Parko savininkai ir karuselės inžinieriai buvo nubausti £155,000 bauda sužinojus, kad tada kalta buvo inžinerinė klaida.
  

Žymos: Laisvalaikis, Nelaimė, Pramogos, Pramogų parkas, sužeistas vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įdomus gėrimas ta degtinė: skonis tas pats, o nuotykiai vis skirtingi…