Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-20

Londonas ginkluojasi: policininkams suteikiama daugiau ginklų

  
Londonas ginkluojasi: policininkams suteikiama daugiau ginklų
© Flickr.com
2000 pareigūnų netrukus bus išduoti elektrošoko ginklai.
Neabejotinai pasitaiko situacijų, kuomet peiliu ginkluoti ar teroristinį išpuolį suplanavę asmenys gali būti lengvai sustabdyti „Taseriu“.

Skotlandjardas pranešė, kad dar daugiau pareigūnų netrukus turės elektrošoko prietaisus. Toks sprendimas priimtas norint policijos pareigūnams suteikti dar daugiau galimybių stabdyti teorizmo atakas ir užpuolimus peiliais.

Planuojama dar 2 tūkstančiams pareigūnų papildomai išduoti „Taser“ ginklus, tai reiškia, kad iš viso Londone jų bus 6400. Tai beveik trečdalis metropoliteno policijos pajėgų. Policijos pajėgų vadės Cressidos Dick teigimu, taip nuspręsta dėl mieste didėjančios smurto bangos.
„Neabejotinai pasitaiko situacijų, kuomet peiliu ginkluoti ar teroristinį išpuolį suplanavę asmenys gali būti lengvai sustabdyti „Taseriu“. Per pastarąsias keletą savaičių tapome to liudininkais. Tai nėra tiesioginis atsakas į išpuolius, tačiau esu tikra, kad situaciją tai pagerins“, – pranešdama naują planą kalbėjo policijos vadovė.
 
Pavyzdžiu moteris pasirinko praėjusią savaitę prie Parlamento rūmų areštuotą peiliu ginkluotą vyrą. Jis buvo sulaikytas panaudojus elektrošoką. Komisarė pranešė, kad svarstoma galimybė dar daugiau pareigūnų apginkluoti ir šaunamaisiais ginklais.
 
„Kaip matėte Borough turgaus nelaimės metu, turime labai gerai treniruotų, mobilių, gerai ginkluotų žmonių, kurie sugeba reaguoti itin greitai. Tačiau su kolegomis policijoje ir vyriausybėje svarstome, ar yra poreikis jų skaičių didinti“, – sakė pareigūnė.
 
Manoma, kad jeigu pirmieji į teroristų išpuolio vietą atvykę pareigūnai būtų turėję „Taserius“, situaciją būtų galima suvaldyti kur kas greičiau. Du pareigūnai bandė kovoti su teroristai neturėdami jokių ginklų ir abu buvo sunkiai sužeisti.
 
  

Žymos: Anglijos policija, Ginklai, elektrošokas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Drabužiai moterims – kaip vaistas. O sveikatos sąskaita taupyti juk negalima...