Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2018-11-07

Londone – dar penkios žmogžudystės peiliu

  
  Londone – dar penkios žmogžudystės peiliu
© tiesa.com, alfa.lt

Šią savaitę, kaip įtariama nuo dūrio peiliu, Londone mirė jau penktas žmogus. Šį kartą gyvybės neteko 16-metis paauglys. Jo kūną policijos pareigūnai rado pietinėje Londono dalyje, Tulse Hill.

Į įvykio vietą po iškvietimo dėl šūvių atvykę paramedikai dar bandė išgelbėti vaikinui gyvybę, tačiau nesėkmingai. Portalas Theguardian.com praneša, kad pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo tyrimą ir patvirtino, kad 16-metis mirė ne nuo šautinių, o durtinių žaizdų.
Įskaitant šią, vien šiemet Londone įvykdyta 117 žmogžudysčių. Praeitą savaitę peiliu subadytas 38-erių Rocky Djelalas. Jo gyvybė užgeso dienos metu pietrytinėje Londono dalyje esančiame Southwark parke. Kitą dieną toje pačioje Londono dalyje, Bellinghame padurtas 15-metis Jay‘us Hughesas, o penktadienį, visai šalia metro stotelės pietų Londone mirtinai sužalotas 17-metis Malcolmas Mide-Madariola.
 
Apie įvykį Tulse Hille pranešė aukos kaimynė. Ji manė girdinti ginklo šūvius. Išbėgusi į lauką prie įvažiavimo į kiemą ji rado sukniubusį paauglį. Ji taip pat matė tolyn nuvažiuojantį juodos spalvos automobilį. Kaimynės manymu, tai buvo „Audi“ markės transporto priemonė.
 
  

Žymos: Žmogžudystė, Anglijos policija , Peilis, sužalojimas peiliu, ginkluotas nusikaltimas, ieškomas nusikaltėlis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.