Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-04

Londone kruvinas išpuolis: atskleista užpuoliko tapatybė

  
Londone kruvinas išpuolis: atskleista užpuoliko tapatybė
© twitter.com
Mirtinai sužeista viena moteris.

Vakar, rugpjūčio 3 dienos vakarą cetriniame Londone, Rusell Square jaunas peiliu ginkluotas vyras nužudė vieną moterį ir sužeidė dar 5 žmones.

Paaiškėjo, jog užpuolikas yra Somalio kilmės Norvegijos pilietis, kuris niekada nebuvo įtariamas dėl galimų sasajų su teroristais. Po pokalbių su žudiko artimaisiais policija laikosi nuomonės, jog tai nebuvo teroro išpuolis. Užpuolikas turėjo psichinės sveikatos problemų. Atakos metu buvo sužeisti britanijos, amerikos, australijos ir izraelio piliečiai. Nužudytoji moteris buvo Amerikos pilietė. 
  
Apie 22.33 val. vakaro Londono policija gavo pranešimą, jog peiliu ginkluotas vyras užpuolė žmones. Atskubėjusi pagalba šešiasdešimtmetei moteriai nebesugebėjo padėti, ir ji mirė įvykio vietoje. Taip pat nukentėjo dvi moterys ir trys vyrai. Daugiau duomenų apie jų būklę šiuo metu nėra žinoma.
Devyniolikmetis užpuolikas buvo suimtas 22.39val. Pasak policijos pareigūnų, jis turi psichinės sveikatos problemų.
 
Metropolitano Policijos vadovas specialiosioms operacijoms Markas Rowley sakė, jog įvykis yra tiriamias, kartu su policija dirba ir specialioji antiteroristinė komanda. Jis sakė: „Šiuo metu svarstome visus galimus užpuolimo motyvus, neatmesdami ir teroristinio išpuolio versijos.“
 
Šiuo metu teritorijoje prie Russel aikštės budi daug policijos pareigūnų. Pasak M. Rowley šiandien visame mieste bus sustiprintas policijos patruliavimas.
 
 
Londono meras Sadiqas Khanas paragino miestiečius išlikti ramiais ir budriais. 
  

Žymos: Londonas, Išpuolis, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!