Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-22

Londone rasta didžiulė nesprogusi bomba

  
Londone rasta didžiulė nesprogusi bomba 50 kg. nesprogusi bomba rasta statybvietėje šalimais Wembley stadiono.
Šiuo metu netoliese Wembley stadiono, armijos sprogmenų ekspertai ruošiasi kordinuotam bombos susprogdinimui.

Šimtai žmonių buvo evakuoti ir priversti naktį praleisti ne savo namuose, po to kai vakar popiet statybos aikštelėje buvo rasta milžiniška, nesprogusi antrojo pasaulinio karo bomba, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Beveik 50 kg. sveriančią bombą statybininkai aptiko Empire Way, Wemblyje, netoli įžymiojo Wembley stadiono. Manoma, kad bomba yra vokiška.
Vietos verslininkai ir gyventojai buvo evakuoti 400 metrų spinduliu, kol bombų šalinimo ekspertai aiškinosi, kas tai per sprogmuo. Šimtai žmonių buvo priversti naktį praleisti viešbučiuose ar pas artimuosius.
 
Didžiulės bombos nukenksminimo darbai tęsiasi ir šiandien, Šiuo metu netoliese Wembley stadiono, armijos sprogmenų ekspertai ruošiasi kordinuotam bombos susprogdinimui.
 
Skotland Yardo atstovė sakė: „Buvome iškviesti 14.57 į statybvietę esančią Empire Way, Wemblyje, prie neaiškaus sprogmens, kuris dabartiniais duomenimis yra antrojo pasaulinio karo sprogmuo. Manoma, kad bombos svoris apie 50 kilogramų. Visi žmonės buvo evakuoti 400 metrų spinduliu. Keliai į ir iš įvykio vietos uždaryti.“
 
  

Žymos: Londonas, Bomba, sprogimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.