Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-12-21

Londone vyras peiliu subadytas praeivių akivaizdoje

  
Londone vyras peiliu subadytas praeivių akivaizdoje
© Flickr nuotr.
Juodą darbą atlikusi gauja paliko sužalotą savo auką ant šaligatvio

Trečiadienį Šiaurės Londone esančiame žmonių traukos centre užpultas jaunas vyras, su juo gauja užpuolikų žiauriai susidorojo matant daugybei žmonių.

Nusikaltimas įvykdytas Haringey savivaldybės ribose, pagrindinėje gatvėje, kurioje koncentruotos prekybos, pramogų ir paslaugų teikimo įstaigos. Apie 16.30 val., kai gatvė buvo pilna apsiperkančių žmonių, maždaug 15 jaunuolių būrys ėmė vytis vieną vyrą.
Liudininkų teigimu, vienas iš užpuolikų kaip ginklą prieš savo auką panaudojo iš lauko kavinės paimta kėde, jo bendras mojavo diržu.
 
Juodą darbą atlikusi gauja paliko sužalotą savo auką ant šaligatvio, jam į pagalbą suskubo praeiviai. Netrukus paaiškėjo, jog jis buvo ne tik gerokai aptalžytas, bet ir sužeistas peiliu į krūtinę.
 
Nukentėjusysis – apie 30 metų baltasis – nugabentas į ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia.
 
Įvykį tiria policija.
 
  

Žymos: Nusikalstamumas, Šiaurės Londonas, sužalojimas peiliu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!