Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-12-06

Londono gatvėje – trilerio scenos vertas nusikaltimas

  
Londono gatvėje – trilerio scenos vertas nusikaltimas
© google.com
Judrioje vietoje įvykdytas šaltakraujiškas nužudymas tikriausiai buvo suplanuotas iš anksto.
Nusikaltimo vykdytojas savo aukos laukė pasaloje.

Pirmadienį viešoje Vakarų Londono vietoje įvykdytas žiaurus ir šaltakraujiškas nusikaltimas, kurio auka tapo jaunas vyras.

Apie 21.30 val. Fullhame iš pasalų užpultas ir šūviu į galvą nužudytas 24 metų vyras. Jis išėjo iš greta esančio restorano ir įsėdo į draugo automobilį, o tada prie jo priėjo žudikas ir šaltakraujiškai paleido šūvį į galvą.
Vyras mirė iš karto įvykio vietoje.
 
Spėjama, jog tai buvo iš anksto suplanuota žmogžudystė, o nusikaltimo vykdytojas savo aukos laukė pasaloje. Policija prašo visuomenės pagalbos: vietoje, kurioje nušautas žmogus, intensyvus judėjimas vyksta visą parą, restoranas, kuriame prieš mirtį vakarieniavo nužudytasis yra gana populiarus ir lankomas.
 
Ir pirmadienį vakare ten netrūko žmonių.
 
„Girdėjome garsų tarsi sprogimą, o tada į restoraną įėjo žmogus, jis sakė, kad lauke kažkas šaudo ir liepė skambinti policijai“, – pasakojo greta nusikaltimo vietos esančios picerijos darbuotoja.
 
  

Žymos: Nusikalstamumas, Žmogžudystė, fullhamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…