Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-04-26

Londono kalėjime paauglys laikytas nežmoniškomis sąlygomis

  
Londono kalėjime paauglys laikytas nežmoniškomis sąlygomis
© Pixabay nuotr.
16-metis vaikinas vienutėje kasdien praleisdavo 23 su puse valandos.
Paaugliui kasdien buvo suteikta tik 30 min. nusiprausti, sportuoti, naudotis telefonu ir išgerti vaistus.

Paauglys vaikinas su „rimtomis” psichinės sveikatos problemomis keturis su puse mėnesio buvo uždarytas vienutėje, o iš jos išleistas tik 30 min. per dieną.

16-metis vaikinas, kurio vardas tesime dėl žmogaus teisių pažeidimo neatskleistas, Felthamo jaunų nusikaltėlių įstaigos Londone vienutėje kasdien praleisdavo 23 su puse valandos, - pranešė bbc.co.uk.
Dėl nežmogiškų kalinimo sąlygų, vaikino motina nusprendė kreiptis į teismą dėl žmogaus teisių pažeidimo. Advokatų manymu, „nežmoniškos ir žeminančios” sąlygos pažeidė jauno nusikaltėlio teises.
 
Į Felthamo kalėjimą vaikinui atvykus praėjusių metų gruodį, jam kasdien buvo suteikta tik 30 min. nusiprausti, sportuoti, naudotis telefonu ir išgerti vaistus. Beto, paaugliui nebuvo suteikta galimybė tęsti mokslus, nors pagal įstatymus jam priklauso mažiausiai 15 val. mokslo per savaitę.
 
Vaikinas policijai yra žinomas nuo 10-ies metų ir iki šiol buvo teistas dėl įvairių nusikaltimų.
 
Pasak dokumentų, paauglys vienutėje uždarytas dėl agresyvaus elgesio su kitais kalėjimo gyventojais bei įžeidinėjančių pareiškimų kalėjimo darbuotojams.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Žmogaus teisės, nusikaltėlis, Paauglys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!