Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-08

Londono metro stotyje – žiauri nelaimė: mirė iš didelio aukščio nukritęs žmogus

  
Londono metro stotyje – žiauri nelaimė: mirė iš didelio aukščio nukritęs žmogus
© Flickr.com, Frank M


Šokiruoti įvykio liudininkai portalui Metro.co.uk pasakojo matę ant žemės gulinčiam vyrui atliekamą dirbtinį kvėpavimą. Aplink jį telkšojo kraujo balos. Pasirodo, neįvardijamas vyras nukrito nuo didelio aukščio.

Vienas liudininkų sakė matęs ant žemės gulintį vyrą, kurio veidas buvo atsuktas į traukinio duris. „Atrodė, kad jis pargriuvo atbulas“, – teigė jis.
Kiti pasakojo matę iš nukritusio vyro pakaušio besiliejantį kraują.
 
Policijos pareigūnai patvirtino, kad šis tragiškas įvykis nėra tiriamas kaip įtartinas. Kol kas nėra žinoma, ar tai yra nelaimingas atsitikimas, ar savižudybė. 
 
Dėl incidento kuriam laikui buvo uždaryta Canary Wharf stotis.
 
Vakar apie 15 val. į Canary Wharf stotį buvo iškviesti pareigūnai. Jiems pranešta, kad iš didelio aukščio nukrito žmogus. Netrukus su policija atvyko ir greitoji pagalba. Deja, bet vyrui įvykio vietoje buvo konstatuota mirtis, teigė Britų transporto policijos atstovas.
Šiuo metu pareigūnai nustatinėja mirusio vyro tapatybę, kad apie tai galėtų pranešti jo artimiesiems.
 
  

Žymos: Policija, Londono metro, canary wharf

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.