Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-14

Londono policija ginkluojasi

  
Londono policija ginkluojasi Daugiau ginkluotų pareigūnų reikia norint tinkamai pasiruošti galimiems išpuoliams.

Artimiausiu metu daugiau nei pusė tūkstančio Londono policijos pareigūnų įgis teisę patruliavimo metu naudotis šaunamiaisiais ginklais – teisėsaugininkai ginkluojasi baimindamiesi teroristinių išpuolių.

Papildomi 2 tūkst. pareigūnų jau buvo apmokyti, kaip elgtis su ginklais, artimiausiu metu šiuos mokymus baigs ir teisę naudoti šaunamuosius patruliavimo metu įgis dar 600 policininkų. Londono policijos vadovas seras Bernard Hogan-Howe sako, kad ginkluotų policininkų skaičių reikėtų didinti dar labiau.
Tokių priemonių nutarta imtis siekiant įvertinti, kaip sostinės policija reaguotų į galimus teroro aktus arba tokius išpuolius, kaip praėjusių metų lapkritį Paryžiuje, kai sprogimų metu ir nuo ginkluotų teroristų rankų žuvo 130 žmonių.
 
Atsakingų pareigūnų teigimu, panašių įvykių metu Londone reikėtų ne tik ginkluotų ir specialiai apmokytų patrulių, bet ir snaiperių, esant reikalui į pagalbą gali būti kviečiama armija. Vidaus reikalų ministerija papildomam policijos apginklavimui yra numačiusi 34 mln. svarų sterlingų.
 
Teroristinių išpuolių grėsmės lygis Jungtinėje Karalystėje šiuo metu yra didelis, o tai reiškia, ataka yra "labai tikėtina".
 
  

Žymos: Londono policija, Ginklai, Terororizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną dieną skaistyklon buvo atsiųstos vien moterys. Šventasis Petras joms ir sako:
– Ženkit žingsnį į priekį visos tos, kurios buvot neištikimos savo vyrui.
Visos žingt žingsnelį, tik viena liko stovėti.
Šv. Petras:
– Aišku, aišku... Visos į pragarą, kurčioji irgi.