Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-08

Londono policija ieško seksualinio priekabiautojo prie moterų ir mergaičių

  
Londono policija ieško seksualinio priekabiautojo prie moterų ir mergaičių
© Flickr.com
Londono policija.
Įtariamasis prašo su juo užsiimti seksu bei telefone rodo nepadorias nuotraukas.

Policija ieško vyro, įtariama, seksualiai priekabiavusio prie moterų ir mergaičių. Ramiame, miegamajame rajone Kingstone prie upės prie moterų prisiartinęs įtariamasis prašo su juo užsiimti seksu bei telefone rodo nepadorias nuotraukas.

 Policijai paskelbus netoliese įvykio vietos esančio universiteto stebėjimo kamerų įrašus, paaiškėjo, kad nukentėjusiųjų apibūdintas vyras elgėsi įtartinai. Įraše matoma, kaip jis seka moteris ir bando su jomis užmegzti pokalbį.
Bylą tiriantis pareigūnas Nicas Stilliardas kreipėsi į visuomenę prašydamas pagalbos: „Mes desperatiškai bandome nustatyti vyro buvimo vietą ar tapatybę. Gavome keletą pranešimų, kad tame pačiame rajone vyras priekabiauja prie jaunų merginų ir prašo užsiimti su juo intymiais santykiais.
 
Pirmiausia jis parodo nepadorių nuotraukų savo telefone ir taip bando užmegzti pokalbį".
 
Įtariamasis apibūdinamas kaip 180 cm ūgio baltasis, iki 30-ies metų, žaliomis arba mėlynomis akimis, tamsiais garbanotais plaukais. Jis buvo pastebėtas vilkintis violetinį megztinį atraitotomis rankovėmis.
Žmones, ką nors žinančius apie šį vyrą, pareigūnai prašo nedelsiant pranešti.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Seksualiniai nusikaltimai, Londono policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...