Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evening Standart ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-29

Londono policija keičia taktiką

  
Londono policija keičia taktiką Pareigūnams gerokai padaugėjo darbo.

Metropoliteno policija nuo šiol į kiekvienos nusikaltimo aukos namus siunčia pareigūną, kuris „pasiruošęs suteikti visokeriopą pagalbą“. Policijos vadovai mano, kad nauja taktika padės jiems atgauti visuomenės pasitikėjimą, rašė „Evening Standart“.

Scotland Yardas sako, kad pareigūnai savo pagalbą siūlo ir smulkiausių nusikaltimų aukoms. Pareigūną prie durų išvys net žmonės, pranešę policijai apie apgadintą dviratį ar išdaužtą langą.
Komisaro pavaduotojas Simonas Byrne'as sakė, kad naujas bendravimo būdas leis žmonėms aiškiau suvokti, kaip dirba policija. „Per metus mes gauname 800 tūkst. pranešimų dėl įvykdytų nusikaltimų, ištiriame ketvirtadalį jų. Tai reiškia, kad trys iš keturių nusikaltimo aukų mumis gali būti nelabai patenkinti“, - svarstė komisaro pavaduotojas. Policija pranešė dar apie vieną kovos su nusikalstamumu pakeitimą: nuo šiol jie siųs pareigūnus ir ekspertus į įvykius, susijusius su žala automobiliams. Iki šiol tokie nusikaltimai buvo tik registruojami.
 
Iki šiol pareigūnų vizitų sulaukdavo tik sunkių nusikaltimų (vagystės, plėšimai, smurtas prieš asmenį) aukos. Policija tikisi, kad nauja taktika padės sumažinti visuomenės kritiką, kad jie smulkius nusikaltimus tik registruoja, bet netiria. Scotland Yardui nerimą kelia apklausų rezultatai, kuriuose londoniečiai, palyginus su kitų didžiųjų miestų gyventojais, itin kritiškai vertino pareigūnų darbą, tiriant nusikaltimus.
 
Pagal naująjį planą, per tris savaites policija jau aplankė 3 tūkst. žmonių, kurie anksčiau nebūtų sulaukę policijos dėmesio. Tiesa, kol kas sunku pasakyti, ar pasikeitusi taktika turės realios naudos ir padės išaiškinti smulkius nusikaltimus.
 
  

Žymos: Londonas, Nusikaltimas, Policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.