Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.co.uk   |   2015-10-09

Londono policijos pareigūnai šovė į ginkluotą bėglį

  
Londono policijos pareigūnai šovė į ginkluotą bėglį Pareigūnai sutramdė ginkluota bėglį panaudoję šaunamąjį ginklą.

Peiliu ginkluotas įtariamasis nuvežtas į ligoninę po to, kai nepaklusus policijos reikalavimui padėti ginklą, buvo pašautas, - pranešė naujienų portalas theguardian.com.

Ankstų ketvirtadienio rytą, maždaug 02:45 min. policijos pareigūnai buvo iškviesti į Claremont Road gatvę, vakarų Londone, kur buvo pastebėtas peiliu ginkluotas asmuo.
Scotland Yardo policijos teigimu, pareigūnai vijosi bėglį. Net du kartus buvo panaudotas elektrošokas, tačiau tai sutramdyti ginkluoto vyro nepadėjo. Dėl šios priežasties buvo nuspręsta panaudoti šaunamąjį ginklą.
 
Po nusikaltėlio sutramdymo, sužalotas vyras skubiai nuvežtas į Kilburn Lane, Brente, šiaurės vakarų Londone esančią ligoninę.
 
Incidento metu daugiau sužalotų žmonių nebuvo.
  

Žymos: Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.