Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bns.lt   |   2019-08-08

Londono policijos pareigūnas per užpuolimą rimtai sužeistas mačete

  
Londono policijos pareigūnas per užpuolimą rimtai sužeistas mačete
© Pixabay.com

Vienas Londono policijos pareigūnas per užpuolimą po transporto priemonės sustabdymo buvo rimtai sužeistas mačete, ketvirtadienį pranešė policija.

Policijos pranešime sakoma, kad du pareigūnai Londono rytuose bandė sustabdyti mikroautobusą, bet iš jo iššoko vyras ir kelis kartus mačete dūrė vienam iš pareigūnų.
Vyresnysis inspektorius Richardas Tuckeris sakė, kad tai buvo „neišprovokuota įtūžio“ ataka.
 
Ketvirtą dešimtį metų einantis pareigūnas buvo sužeistas į galvą ir rankas, bet sugebėjo pasinaudoti elektros šoko prietaisu ir sutramdyti užpuoliką. Šis šeštą dešimtį metų einantis vyras sulaikytas.
 
Pasak R. Tuckerio, pareigūno sužeidimai rimti, „bet jis pasveiks“.
 
Policija nemano, kad anksti ketvirtadienį įvykęs užpuolimas yra susijęs su terorizmu.
 
  

Žymos: Policija, Mačetė, rytų Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“