Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-07-03

Londono stotyje – įspėjamosios sirenos ir skubi evakuacija (vaizdo įrašas)

  
Londono stotyje – įspėjamosios sirenos ir skubi evakuacija (vaizdo įrašas)
© google nuotr.
Evakuoti stotį nutarta pasigirdus įspėjamosioms sirenoms.
Centrinio Londono širdyje esančios stoties evakuacija sukėlė sumaištį

Pirmadienį vienoje iš intesyviausių Londono stočių įsijungus gaisro informacinei sistemai, stotis skubiai evakuota.

Pirmadienį apie 10.30 val. London Bridge stotyje ėmė kaukti apie gaisro pavojų perspėjančios sirenos, reaguodami į tai policijos pareigūnai skubiai pradėjo objekto evakuaciją.
Kol tarnybos sureagavo į pranešimą, centrinio Londono širdyje esančioje stotyje sustabdytas traukinių atvykimas ir išvykimas. Tai sukėlė sumaištį, mat šis visuomeninio transporto mazgas yra vienas iš intensyviausių Jungtinės Karalystės sostinėje.
 
Apie 11 val. stoties darbas atnaujintas. Britų transporto policija informavo, kad viskas veikia kaip įprastai, per stotį kursuojančių metro linijų eismo evakuacija nesustabdė.
 
Aiškinamasi, kodėl suveikė sirenos – pirminiais duomenimis, jokio gaisro pavojaus net nebuvo. Tačiau po Grenfell Tower gaisro birželio 14-osios naktį bei teroro akto, birželio 3-iąją įvykdytą netoli London Bridge, į pavojaus signalą kai kurie žmonės sureagavo itin jautriai.
 
  

Žymos: Gaisras, Evakuacija, London Bridge, stotis, sirenos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.