Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   the Sun   |   2017-03-24

Londono teroro akto vykdytojas aplinkiniams atrodė mandagus

  
Londono teroro akto vykdytojas aplinkiniams atrodė mandagus
© Twitter
Per išpuolį Londone nužudytas pareigūnas.
Jis elgėsi, kaip tikras britas, tačiau buvo maišytos kilmės.

Khalid'as Masood'as, vyras, įvykdęs užpuolimą Londone, prieš tai buvo apsistojęs Brightono viešbutyje. Viešbučio darbuotojai tvirtina, kad jis elgėsi mandagiai, buvo įprastas klientas ir nesukėlė įtarimų.

Paskutinę savo gyvenimo naktį K. Masood'as praleido ne itin brangiame viešbutyje. Registratūros darbuotojams jis pasakė, kad važiuoja į Londoną. Manoma, kad minėtame viešbutyje vyras praleido keletą naktų.
„Neaišku, kodėl jis čia apsistojo. Registruodamasis antradienį jis naudojosi kortele, ant kurios buvo užrašyta Masoodo pavardė. Policija jį atsekė pagal čekį mašinoje. Jis elgėsi, kaip tikras britas, tačiau buvo maišytos kilmės, su ilga barzda.
 
Jis sakė, kad gyvena Birmingham'e virš gitarų parduotuvės, tačiau jo akcentas panašus į londoniečio. Dar jis sakė, kad Londonas – nebe toks, koks buvo anksčiau. Policija mums pranešė, kad tai tikrai buvo Westminsterio išpuolio vykdytojas“, - "The Sun" sakė viešbučio darbuotojas.
 
Iškarto po atakos policija teroristo automobilyje rado viešbučio čekį, tad netruko apieškoti kambarį, kuriame buvo apsistojęs K. Masood'as.
 
Manoma, kad įtariamasis taip pat buvo atvykęs į viešbutį penktadienio nakčiai, bet kitą rytą išvažiavo ir grįžo antradienį.
K. Masood'o tėvai suteikė jam Adriano Elmso vardą.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Terorizmas, Khalidas Masoodas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimyninis ginčas. Vyras galų gale nusileidžia:
– Gerai, tegul viskas būna kaip tu nori.
– Vėlu! Aš jau persigalvojau!
*****