Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2016-07-12

Loterijos laimėtojo namuose – du lavonai

  
Loterijos laimėtojo namuose – du lavonai
© Flickr.com nuotr.
Kol kas neatskleidžiama, kas yra velioniai.

Nacionalinės loterijos žaidime milijoninę sumą laimėjusio ir ją iššvaisčiusio jauno vyro šeimos namuose Rytų Anglijoje rasti dviejų negyvų žmonių kūnai.

Nusikaltimas įvykdytas Magdaleno miestelyje netoli Kings Lynno, Rytų Anglijoje. Antradienį ryte prie vasarnamio rastas vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis, o pastato viduje – negyva moteris. Pirminiais duomenimis, abu žmonės yra apie 40 metų. Policija kol kas neatskleidžia jų tapatybės.
Namai priklauso šalyje gerai žinomo Michaelio Carrollo šeimai.
 
Vyras išgarsėjo dėl to, kad 2002 metų lapkritį, būdamas 19-metis, jis nacionalinėje loterijoje laimėjo beveik 10 mln. svarų sterlingų, tačiau šią sumą per kelis metus sugebėjo iššvaistyti. Iki laimėjimo už vagystes iš parduotuvių kalėjime pasėdėti jau spėjęs jaunuolis dirbo šiukšlininku. Laimingą loterijos bilietą jis pirko
 
Laimėjęs milijonus M. Carrollas elgėsi gana laisvai: vairavo girtas, įsipainiodavo į muštynes, be perstojo linksminosi, kartą girtas iš savo automobilio mėtė plieninius rutulius į automobilius ir parduotuvių vitrinas, pinigus švaistė automobiliams, brangenybėms, narkotikams, vakarėliams. Tiesa, spėjo įsigyti nekilnojamojo turto, stambias sumas padovanojo seseriai ir motinai. Taip pat, su specialistų pagalba, buvo investavęs stambią sumą ir galėjo ramiausiai gyventi iš gaunamų dividendų.
 
2006 metais jis paneigė gandus, kad neturi pinigų. 2010 metais jis paprašė šiukšlininko darbo ten, kur dirbo iki laimėjimo. Vyras sakė nesigailįs, kad taip iššvaistė pinigus.
 
Per tą laiką jam ir jo šeimai buvo ne kartą grasinta, M. Carrollas tikino, kad grasintojams mokėjo tūkstantines sumas. Kartą vyras rado penkis savo rotveilerių veislės šunis perpjautomis gerklėmis ir nusprendė keisti gyvenamąją vietą.
 
Įvykis tiriamas.
 
Imigrantai JK rezidento korteles suskubo tvarkytis be reikalo
 
 
  

Žymos: Nužudymas, michael carroll

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– O tu bėgioji rytais?
– Taip, dažniausiai po namus, rėkaudamas: „f..k, pramiegojau!“