Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2015-12-27

Mačete ginkluotas vyras sukėlė paniką prekybos centre

  
Mačete ginkluotas vyras sukėlė paniką prekybos centre Informacija apie teroristinį išpuolį paneigta.
Visi, netgi parduotuvių personalas, buvo persigandę. Ilgą laiką visi manė, kad tai – teroristinė ataka. Nežinojome į kurią pusę bėgti.

Šeštadienį, „Boxing day” nuolaidų suviliotiems pirkėjams užplūdus prekybos centrus, viename Londono prekybos centrų kilo panika dėl teroristinės atakos.

Mačete ginkluotas asmuo grasino praeiviams Bromley prekybos centre. Kaip pranešė portalas Standard.co.uk, išsigandę pirkėjai bėgte bėgo iš prekybos centro pietų Londone.
Policijos pareigūnai į incidento vietą atvyko apie 19:00 val. Jie patikino, kad milžinišku peiliu ginkluotas jaunuolis grasino aplinkiniams, tačiau informacija apie teroristinį išpuolį paneigta.
 
„Visi, netgi parduotuvių personalas, buvo persigandę. Ilgą laiką visi manė, kad tai – teroristinė ataka. Nežinojome į kurią pusę bėgti”, - pasakojo prekybos centre apsipirkinėjęs liudininkas.
 
Keli jaunuoliai buvo suimti. Policijos pareigūnai taip pat atėmė vienam vaikinui prikausiusį ilgą peilį – mačetę. Pasak pareigūnų – tai buvo jaunimo muštynės. Policijos pareigūnai paskelbė šešių, iš incidento vietos pabėgusių jaunuolių paiešką.
 
 
 
 
  

Žymos: Išpuolis, Bromley prekybos centras, Mačetė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!