Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-04-21

Madeleine McCann: DNR ekspertas teigia galintis įveikti bylą vos per savaitę

  
Madeleine McCann: DNR ekspertas teigia galintis įveikti bylą vos per savaitę
© facebook nuotrauka

Dr. Mark Perlin Metropolitan policijos prašo leisti tyrimo metus surinktus mėginius ištirti jo komandai.

Teismo medicinos ekspertas teigia galinti įminti Madeleine McCann dingimo paslaptį vos per savaitę, jei tik Metropolitano policija leis jam ir jo komandai darsyk ištirti nusikaltimo vietoje surinktus išskirtinai svarbius DNR mėginius.
Dr Mark Perlin tiki, kad šie sudėtingi, iki tol pernelyg mišriais laikyti mėginiai yra raktas į tiesą apie tai, kur dingo Madeleine McCann. Visi tyrime dalyvavę teismo medicinos ekspertai iš šių mėginių nieko nepešė, tačiau Dr. Perlin teigia, kad jo Pittsburgh įsikūrusi ekspertų komanda gali iš jų išpešti itin svarbių detalių.
 
Jis kreipėsi į Metropolitano policiją, kad šie leistų jam prieiti prie 18 mėginių iš įvykio vietos. Dr Mark Perlin teigė: „mes užtruktume apie vieną - dvi savaites, priklauso nuo gautų duomenų, tam, kad pateiktume preliminarų pranešimą”.
 
Aukščiausios klasės britų detektyvas Colin Sutton palaiko Dr. Perlino prašymą sakydamas, kad tai galėtų būti tikras „pokytis žaidimo taisyklėse”.
 
2007-ųjų gegužės 3-iosios vakare Pietų Portugalijoje, Praia de Luz miestelyje atostogaujant McCann’ų šeimai vyras su žmona pasigedo 3 metukų savo dukrelės Madeleine.
 
Mergaitė buvo palikta miegoti išnuomotos vilos užrakintame kambaryje – ją ir kitus vaikus užmigdę tėvai išėjo pavakarieniauti į netoliese esantį restoraną, o grįžę po daugiau nei valandos mergytės nerado: kambario durys buvo atviros, langas – pirmajame aukšte – taip pat.
 
Šviesiaplaukė mėlynakė nerasta iki šiol.  
Tai viena iš paslaptingiausių žmogaus dingimo bylų, kurią tirti mestos didžiulės teisėsaugos pajėgos, tačiau bet kokia logiška versija iki šiol nepasitvirtino, nerasta įrodymų, kad mažylė gali būti mirusi.
 
Spėjama, kad M. McCann buvo pagrobta ir dabar auga kitoje šeimoje. Uoliai sekę kiekvieną McCann'ų šeimos tragedijos detalę žmonės per dešimtmetį sukūrė ne vieną sąmokslo teoriją. Įtarimai dėl mergytės pagrobimo ar net nužudymo krito ne tik ant daugiau nei pusšimčio įtartinų asmenų, tačiau ir ant mažylės tėvų pečių.
 
Buvo spėliojama, jog gydytojais dirbantys abu Madelaine tėvai, atostogų Portugalijoje metu prieš miegą sudavė mažylei per didelę migdomųjų dozę, kad ši ramiai ilsėtųsi, kol šie su draugais vakaros netoliese esančiame restorane.  
 
Neva tai, pamatę, jog dozė mergytei buvo per didelė ir supratę, kad ši nebegyva, jos kūneliu tiesiog atsikratė.  
 
2007 metų rugsėjį mažosios Madeleine tėvai netgi buvo paskelbti byloje įtariamaisiais, bet kaltinimai jiems nebuvo pateikti. Tėvai atkakliai neigė prisidėję prie šio nusikaltimo ir tvirtino, kad Madeleine buvo pagrobta. Beje, kiek vėliau teisme jie laimėjo ir bylą dėl šmeižto.  
 
Vos trejų M. McCann dingo atostogų metu iš viešbučio kambario Praja da Luse kurorte Pietų Portugalijoje 2007 metų gegužės 3 dieną. Madeleine tėvai Kate ir Gerry McCannai niekada neatsisakė vilties rasti savo vaiką ir iš karto po dingimo pradėjo plataus masto mergaitės paieškos kampaniją. Tačiau net ir kampanijai skirti milijonai svarų sterlingų nepadėjo surasti paslaptingai dingusios dukros, o tėvai neslėpė nusivylimo tyrimą atliekančių pareigūnų darbu.  
 
Visgi vos prieš kelias dienas pasklido žinia apie kiek netikėtą posūkį vaikų pagrobimo simboliu tapusios Medelaine byloje.  
 
Jungtinės Karalystės (JK) policija, tirianti mergytės dingimo istoriją, tikina nustačiusi tapatybę moters, kurį gali tapti raktu žymiojoje ieškomos mergaitės byloje.   Tyrėjai ir privatūs detektyvai teigė išnaršę visą Europą ieškodami moters, pastebėtos šalia apartamentų Praja da Luse, Portugalijoje, M.McCann dingimo metu. Kaip tikino neįvardinti šaltiniai, policija esą gali jau netrukus apklausti įtariamąją.  
  

Žymos: Madeleine McCann, dingę be žinios, dingęs vaikas, dingę vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!