Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-02

Mama ieško savo vyro pagrobto sūnaus

  
Mama ieško savo vyro pagrobto sūnaus
© Pixabay.com
Berniukas šiuo metu yra su savo tėvu, įtariama, kad Jungtinėje Karalystėje.
Aš žinau, kad sūnus yra su savo tėčiu, tačiau jis nelanko mokyklos ir yra manęs pasiilgęs.

Iš Pakistano kilęs 47-erių metų vyras Zaynas Deanas, žinomas kaip Dholtana Dad, ieškomas už tai, kad pagrobė savo sūnų iš motinos Leylos Dad. Iš Lenkijos kilusi 33-erių metų moteris prašo visuomenės pagalbos padedant susigražinti vaiką.

Naujienų portalo bbc.co.uk teigimu, 7-erių metų berniukas dingo iš namų Lenkijoje, tačiau manoma, kad vyras su mažamečiu gali slapstytis Jungtinėje Karalystėje (JK). Prieš išvykstant gyventi į Lenkiją, šeima kartu gyveno Northamptonshire regione, JK.
D.Dad yra JK pilietis, užaugo Boltono ir Bradfordo miestuose, tikėtina, turi pažinčių Birminghame, Lutone, Bedforshire, Essexe ir Londone. L.Dad teigė, kad jos sūnus itin mėgo „Costa“ kavinukes ir kreipėsi į visuomenę padedant surasti vaiką.
 
„Mano sūnus myli „Costa“. Mes dažnai eidavome į ją, kai gyvenome Anglijoje. Aš norėčiau paprašyti šių kavinių lankytojų ir darbuotojų pastebėjus mano vyrą su sūnumi, nedelsiant pranešti policijai. Zaynas yra didelis vyras. Dažnai kalba mobiliuoju telefonu. Sūnus mėgsta žaisi kompiuteriu. – pagalbos prašė L. Dad. – Aš žinau, kad sūnus yra su savo tėčiu, tačiau jis nelanko mokyklos ir yra manęs pasiilgęs. Aš neturiu žodžių apibūdinti savo skausmą.“
 
Mažamečio mama kreipėsi pagalbos ir į advokatus. Viena jų, Katherine Res Pritchard, teigė: „Kažkas kažkur tikrai turėjo matyti mažametį. Mums reikia jį nedelsiant surasti, įsitikinti, kad jis yra saugus ir grąžinti mamai.“
 
Leyla Dad su sūnumi. Leyla Dad su sūnumi.
Ieškomas D. Dad su sūnumi. Ieškomas D. Dad su sūnumi.
 
  

Žymos: Pagrobimas, Vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mergaite, galiu jus palydėti?

– Žvilgsniu, jaunuoli, tik žvilgsniu...