Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metro.co.uk.   |   2015-08-27

Mančesterio gyventojai: mieste siautėja serijinis žudikas

  
Mančesterio gyventojai: mieste siautėja serijinis žudikas Homoseksualus medžiojantis tariamas žudikas savo aukas įstumia į kanalą.
Gali būti, kad susidūrėme su psichopatu arba itin ligotu žmogumi. Policija į šiuos spėjimus turėtų labai rimtai pažiūrėti.

Mančesterio gyventojai nerimauja dėl galimai mieste siautėjančio serijinio žudiko. Nors policija gandus atkakliai neigia, miestiečiai žudiką jau spėjo praminti „The Pusher” (liet. „Stūmikas“). Tokią pravardę žudikas gavo dėl to, kad savo aukas, kuriomis jis dažniausiai pasirenka homoseksualius vyrus, įstumia į Mančesterio kanalą ir palieka juos ten nuskęsti, - pranešė naujienų portalas metro.co.uk.

Pasak 51-erių menininko bei rašytojo Thomo Sheridano, nuo 2004-ųjų Mančesteryje panašiomis aplinkybėmis įvykdytos bent 60 žmogžudysčių. Į šios pasakojimus nagrinėjęs vyras teigia, jog labai tikėtina, kad tai vieno ir to paties žudiko homofobo darbas.
Tam, kad įsitikintų pats, rašytojas nusprendė pats nuvykti į Mančesterį ir pasivaikščioti apylinkėjse, kuriose buvo įvykdytos tariamos žmogžudystės.
 
„Vaikščiojant palei Rochdale kanalą prastai apšviestoje vietoje, pastebėjau mane sekantį aukštą, gobtuvą dėvintį vyrą. Būdamas toje vietoje jaučiausi pažeidžiamas ir tarsi atskirtas, tai mane baugino“, - įspūdžiais dalinosi T. Sheridanas.
 
„Aš sutinku su Mančesterio gyventojais, kad kai kurias iš šių žmogžudysčių tikrai galėjo įvykdyti „Stūmikas“. Mano nuomone, žudikas savo aukomis pasirenka homoseksualius vyrus, arba tuos, kurie jo manymu yra homoseksualūs. Jis seka juos naktį arba dar blogiau, pasikviečia juos pasivaikščioti iš vietinių barų“, - prielaidomis dalijosi vyras.
 
„Gali būti, kad susidūrėme su psichopatu arba itin ligotu žmogumi. Policija į šiuos spėjimus turėtų labai rimtai pažiūrėti”, - nuogąstavo vyras.
 
Tuo tarpu Mančesterio policijos nuomone, nėra jokio serijinio žudiko, o visos šios mirtys tai tik savižudybės arba nelaimingi atsitikimai.
  

Žymos: Mirtis, Manchesteris,, Serijinis žudikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.