Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-06

Medikams diagnozavus ne tą ligą, mirė šešiametė lietuvė

  
Medikams diagnozavus ne tą ligą, mirė šešiametė lietuvė
© SAUGIRDAS GUMBIS / GISFOTO.LT
Medikų aplaidumas vis labiau stebina.

Jungtinėje Karalystėje gyvenusi, vos šešerių metukų sulaukusi lietuvė mirė po to, kai medikai nesugebėjo laiku diagnozuoti jos ligos.

Kaip praneša policija, Goda Janulevičiūtė mirė pakeliui į ligoninę po to, kai tėvai jai iškvietė skubią pagalbą, nes mergaitė nebegalėjo pati paeiti.
Bedfordshire'o grafystės koronerio teisme Ampthille tiriant jos mirties aplinkybes nustatyta, kad prieš savaitę iki mirties tėvai buvo nuvykę su Goda į ligoninę, tačiau gydytojai vaikui diagnozavo vejaraupius ir paleido gydytis į namus.
 
Kai kelios dienos po to vaiko sveikata tik blogėjo, ją išbėrė, laikėsi aukšta temperatūra, tėvai bandė mergaitę gelbėti tradiciniais metodais ir ištepė ją visą vadinamąją (zielionka) atiseptiniu prieparatu skirtu vėjaraupius gydyti. Visgi, tai npadėjo, tad teko gysytojus kviestis į namus.
 
Situacijai blogėjant ne dienomis, o valandomis, atvykus medikui, jis paaiškino, kad negali nustatyti, kas yra mergaitei, nes nesupranta, kodėl ji ištepta tuo žaliu tepalu, kurio iki šiol nebuvo matęs.
 
Teisme gydytojas aiškinosi, kad liga buvo nepastebėta ir kraujo užkrėtimas nediagnozuotas greičiausiai dėl to, kad nebuvo įmanoma matyti mergaitės kūno dėl to žalio tepalo.
Visgi, vaiko tėvai šiuo pasiteisinimu netiki ir sako, kad darys viską, jog ligoninė būtų pripažinta kalta dėl aplaidumo.
 
 
  

Žymos: Medicina, Mirtis, Anglijos lietuviai, sepsis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi vyras traukinyje. Staiga įsiveržia plėšikas ir sako:
-Atiduok pinigus!
-Neturiu.
-Tai ko drebi?
-Galvojau, kad bilietų tikrinti atėjo.