Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-04-09

Meilės trikampis – su žiauria atomazga

  
Meilės trikampis – su žiauria atomazga
© Twitter nuotr.
L. Williams (kampe kairėje) ir C. Hayes buvo pora, o A. Burke jas nuolat persekiojo.
Cassey Hayes buvo nužudyta darbo vietoje, klientų akivaizdoje

Persipynus trijų jaunų britų gyvenimams jie buvo sugriauti: viena moteris buvo nužudyta, vyras – ilgam sėdo už grotų, o buvusi jo mergina liko be artimiausio žmogaus.

Liverpool’io karūnos teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį 31 metų Andrew Burke, kuris pripažino kaltę dėl jaunos moters itin žiauraus nužudymo. Vyras privalės kalėjime būti mažiausiai 26 metus.
Šių metų sausio 13-ąją jis įbėgo į Southport’o miete esančią kelionių agentūrą ir klientų, tarp kurių buvo vaikų, akivaizdoje perrėžė gerklę čia dirbusiai Cassey Hayes. 28 metų moteris po šio išpuolio kurį laiką dar buvo gyva, deja, ligoninėje jos gyvybė užgeso.
 
Praėjusių metų gegužę velionė policijai pranešė, kad A. Burke ją persekioja ir grasina susidorojimu. Vyras moterį kaltino jo gyvenimo sugriovimu – A. Burke anksčiau palikusi mergina Laura Williams užmezgė artimus homoseksualius santykius būtent su C. Hayes.
 
Dieną prieš jos nužudymą teismas vyrą nuteisė už L. Williams užpuolimą, tačiau jis buvo paleistas į laisvę už užstatą.
 
A. Burke paskambino savo seseriai ir pranešė, kad nusipirks didžiausią peilį ir papjaus Cassey, tačiau sesuo tik paragino jį nusiraminti ir eiti namo.
 
Jau kitą dieną po to A. Burke įėjo į agentūros „TUI“ patalpas, priėjo prie C. Hayes ir peiliu perrėžė jai gerklę. Anot liudininkų, žiauriai pasielgęs vyras išliko ramus, atsiprašė patalpose buvusių žmonių, pasakė, kad moteris „sulaukė tinkamo atpildo“ ir liko laukti policijos pareigūnų.
 
Teisme valstybinį kaltinimą palaikęs prokuroras Gordon’as Cole’as pareiškė, kad vyras nusipelnė itin griežtos bausmės, nes žmogžudystė buvo kruopščiai suplanuota ir įvykdyta pačiu žiauriausiu būdu.
  

Žymos: Liverpool, Žmogžudystė, meilės trikampis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...