Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   News.sky.com   |   2018-02-12

Mergytei smogęs lietuvis nuteistas kalėti 17 metų

  
Mergytei smogęs lietuvis nuteistas kalėti 17 metų Deividas Subačius smurtavo pries 1,5 metų vaiką ir viską įrašė vaizdo kamera.
Tai sunkiausia fizinio smurto prieš vaiką byla, su kokia buvau susidūręs per visą savo karjerą.

Už smurtą prieš vaiką nuteistas lietuvis, kuris dvejų neturinčiai mergytei smogė tam, kad iš jos senelių šantažo būdu išvyliotų pinigų.

Jungtinės Karalystės teismas paskelbė nuosprendį Deivido Subačiau byloje – už tai, kad smogė vos 1,5 metų vaikui, vyras nuteistas kalėti 17 metų, - pranešė news.sky.com
Po smūgio mažametei mergytei po akimi liko mėlynė bei sumušimas.
 
Ne gana to, nusikaltėlis smurtą prieš vaiką nufilmavo ir nusiuntė vaiko seneliams rekalaudamas sumokėti 130 svarų sterlingų, grasindamas ir toliau skriausti vaiką.
 
Pagyvenusi pora nieko nelaukus kreipėsi į policija. Pareigūnai suėmė 29-erių Deividą Subačių bei konfiskavo vyro telefoną su jame buvusių vaizdo įraųu nei siųstomis žinutėmis.
 
Medikams apžiūrėjus mažylę paaiškėjo, kad smurtas prieš vaiką naudotas ir anksčiau. Mergaitės kūne aptikti aštuoni jau užgiję kaulų lūžiai, tarp jų - šlaunikaulio, riešo, raktikaulio ir šonkaulių.
 
Kembridšyro grafystėje gyvenęs lietuvis penktadienį nuteistas Kembridžo Karūnos teisme.
 
„Tai sunkiausia fizinio smurto prieš vaiką byla, su kokia buvau susidūręs per visą savo karjerą. Jei seneliai nebūtų puolę ieškoti apsaugos, pasekmės galėjo būti visai kitokios. Džiaugiuosi, galėdamas pranešti, kad dabar vaikas yra gerai prižiūrimas ir dėl šio incidento neturi reikšmingų ilgalaikių sužalojimų“, - sakė bylą tyręs detektyvas Clemie Yaxley iš Kembridžšyro policijos.
 
  

Žymos: smurtas prieš vaiką, lietuvis nusikaltėlis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!