Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

telegraph.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-16

„Mes manėme, kad važiuojame atostogų, bet netyčia prisijungėme prie ISIS” - teigia britų šeima

  
„Mes manėme, kad važiuojame atostogų, bet netyčia prisijungėme prie ISIS” - teigia britų šeima
© pixabay.com

Britų šeima, prieš penkis metus išvažiavusi iš Jungtinės Karalystės į Siriją maldauja leidimo grįžti namo teigdami, kad prie teroristų grupuotės prisijungė netyčia: „mes manėme, kad važiuojame atostogų, bet netyčia prisijungėme prie ISIS”.

Britų šeima, sulaikyta dėl ryšių su Islamo Valstybe prašo leidimo grįžti namo. Motina Safiya Zaynab, 51-erių metų bei jos dukterys, 29-erių Shabina Aslam ir 17-kos Alireza Sabar iš Didsburio, Mančesterio sako pasiilgusios nepriklausomybės.
Šeima praeitą mėnesį buvo apklausta ketvirtojo kanalo, tačiau jų vardai buvo atskleisti tik vakar, dienraštyje the Daily Telegraph. „Norime grįžti į Angliją, pas šeimą, noriu, kad mano vaikai turėtų normalius gyvenimus” - teigia mama. Abi dukros gyvendamos kalifate jau taip pat susilaukė vaikų.
 
Shabina Aslam, kurios Vyras prieš metus buvo nužudytas, pasakojo: „niekuo negalėjome pasitikėti - prašėme, kad sirai ir irakiečiai mus paleistų, bet Jie nesiklausė, ten kultūra - visai kita”. Ji taip pat sakė, kad nežinojo vykstanti į Siriją, manė, kad važiuoja atostogų į Turkiją.
 
Safiyos Zaynab vyras Sabar Aslam vis dar gyvena Didsburyje. Dienraščiui the Telegraph jis teigė nuo žmonos atsiskyręs 2014 metais ir manęs, kad jo šeima - Saudo Arabijoje. Jis taip pat sakė filmuotoje medžiagoje žmonos ir dukrų nepažinęs.
  

Žymos: Musulmonai, Jungtinė Karalystė, ISIS, jihad

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?