Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-06-21

Mirtinai šuns sukandžioto naujagimio mama nelaimės metu buvo vakarėlyje

  
Mirtinai šuns sukandžioto naujagimio mama nelaimės metu buvo vakarėlyje
© Facebook.com
Vos 3-jų savaičių kūdikis po šuns sukandžiojimo neišgyveno.
Šeimos giminaičio teigimu, šuo galimai jautė pavydą kūdikiui ir dėmesio trūkumą.

Naujienų portalo mirror.co.uk teigimu, po visą Jungtinę Karalystę sukrėtusios nelaimės, išaiškėjo, kad naujagimio mama nebuvo namuose tuo metu, kai jos trijų savaičių kūdikis buvo mirtinai sukandžiotas šuns.

 
„Tiesa” primena, kad šeštadienio rytą, 4.15 val., Sunderland mieste Falkland gatvėje esančiame name, buvo iškviesta greitoji pagalba. Atvykę medikai name rado 3-jų savaičių kūdikį, kuris buvo sukandžiotas šuns. Naujagimis buvo nugabentas į ligoninę, deja, jo gyvybės išsaugoti nepavyko.
Vos kelių savaičių naujagimis, vardu Regis (angl. Reggie), buvo sukandžiotas tėvui priklausančio Paterrdale terjero veislės šuns. Šeimos giminaičio teigimu, šuo galimai jautė pavydą kūdikiui ir dėmesio trūkumą.
 
 
Taip pat jis teigė, kad naujagimio mamos tuo metu namuose nebuvo, nes ji dalyvavo vakarėlyje, tačiau Regis nebuvo paliktas vienas su šunimi. Naujienų portalo teigimu, su vaiku tą naktį buvo 30-metis tėvas Ryanas (angl. Ryan), kuris šiuo metu yra suimtas policijos.
 
Kaimynų ir draugų teigimu, vaiko tėvas Ryanas buvo mylintis, dirbantis ir atsakingas tėvas, šeima apibūdinama kaip tvarkinga. Tam pritarė ir priešais juos gyvenantis kriminalistas Paulas Tvedlis (angl. Paul Tweddle): „Jie buvo rūpestinga, į trisdešimtmetį įžengusi šeima. Tai visiška tragedija.”
  

Žymos: Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.