Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-08

Mokinys į širdį nudurtas po to, kai užpuolikas pamanė, kad jo draugas į jį žiopsojo

  
Mokinys į širdį nudurtas po to, kai užpuolikas pamanė, kad jo draugas į jį žiopsojo
© facebook asociatyvi nuotrauka

Malcolm Mide-Madariola mirtino smūgio peiliu į širdį sulaukė netoli Londone esančios Clapham South metro stoties. Užpuolikas puolė jo draugą, nes pamanė, kad tas į jį žiopso, o Malcolmas stojo tarp jų, norėdamas konfliktą nutraukti.

Niekuo dėtas paauglys buvo mirtinai subadytas, nes stojo ginti draugo. Geros širdies septyniolikmečio mirtis šokiravo Londono bendruomenę.
Malcolm Mide-Madariola stojo ginti draugo, kai Tammuz Brown puolė jo draugą, su kuriuo anksčiau buvo susidūręs koridoriuje koledžo, kuriame abu mokėsi verslininko specialybės pakraipos studijose.
 
18 metų amžiaus Tammuz Brown smogė Malcolmui į krūtinę koviniu peiliu. Vaikinas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau nepaisant visų gydytojų dėtų pastangų, vaikino sužalojimai pasiglemžė jo gyvybę.
 
Tammuz Brown anksčiau šią savaitę stojo prieš teismą ir sulaukė 16 metų kalėjimo bausmės, skirtos už nužudymą ir šaltojo ginklo laikymą.
 
Užpuoliko draugas Treynae Campbell, kuris paskolino T. Brownui ginklą, nusinešusį Malcolmo gyvybę, 28 mėnesius kalės jaunimo pataisos namų kolonijoje.
Teisėjas Wendy Joseph teigė, kad užpuolimą išprovokavęs įvykis negalėjo būti menkesnis - užpuolikas manė, kad vaikinas, turėjęs tapti jo auka į jį spoksojo koridoriuje.
 
Be to, jis iš anksto planavo kerštauti, pasiskolino kovinį peilį ir ieškojo aukos. Itin skaudu tai, kad šis užpuolimas pasiglemžė jauno, doro ir drąsaus Malcolmo gyvybę, kurio paskurinis veiksmas šioje žemėje buvo stoti ginti draugo.
 
Kaltinamojo advokatas Keith Monteith teigė, kad Tammuz Brown liūdi dėl to, kiek skausmo sukėlė, be to, jo veiksmai buvo išprovokuoti ADHD (dėmesio sutrikimo sindromo) bei vaikystės traumų, be to, jį spaudė vyresnis bendrininkas.
  

Žymos: Užpuolimas, gikluoti užpuolimai, padūrė peiliu, peilių epidemija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.