Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-16

Moters gyvybę išgelbėjo klaida, padaryta jos dienotvarkėje

  
Moters gyvybę išgelbėjo klaida, padaryta jos dienotvarkėje
© Pixabay.com
Ugnis sunaiksino 42-ejų Emmos namus
Emma teigė tikriausiai turinti itin stipriai ją saugantį angelą sargą.

Klaida, kurią moteris padarė planuodama savo dieną, išgelbėjo jos gyvybę. Klausiate, kaip? Emma Paul – buvusi Philipo Evanso mylimoji. Vyras dėl jos buvo pametęs galvą ir nenorėjo, kad išsiskyrus ji susirastų kitą mylimąjį.Kad tai išsipildytų, Philipas planavo susideginti liepsnose ir kartu į Anapilį pasiimti Emmą. Laimei, mergina namus paliko iki lemtingos akimirkos likus vos kelioms minutėms. Pasirodo, pas gydytojus Emma turėjo atvykti kitą dieną, tačiau supainiojusi datas, mergina išgelbėjo sau gyvybę, rašo Metro.co.uk.
Emma teigė tikriausiai turinti itin stipriai ją saugantį angelą sargą.
 
P. Evansas įsilaužė į buvusios mylimosios namus, viską juose apipylė degiu skysčiu ir padegė. 55-erių vyras taip pat planavo žūti liepsnose, tačiau iš jų ištrūko per langą, kai namo viduje siautusios liepsnos tapo nebepakeliamos.
 
Ugnis sunaikino 42-ejų Emmos namus. Moteris neturi nieko, išskyrus drabužius, su kuriais išvyko pas gydytojus. Šiuo metu Emmą globoją pareigūnai. Jai gali tekti pasikeisti tapatybę, nes baiminamasi, kad Philipas jos ieškos, vos tik atliks šešerių metų laisvės atėmimo bausmė.
 
„Bijau to, kas gali nutikti, kai jis išeis į laisvę. Nesąžininga, kad jis iš manęs pasisavino mano tapatybę, nes dabar turėsiu pakeisti ne tik išvaizdą, bet ir gyvenamąją vietą bei vardą“, – sakė Emma.
 
Emma ir Philipas draugavo trejus metus. Vyrui atsikrausčius pas moterį, jis ėmė kontroliuoti kiekvieną Emmos žingsnį, netgi spręsdavo, ką ji turėdavo tą dieną rengtis. Philipas perėmė moters finansus, privertė ją mesti darbą, nes jam nepatiko, kad mokykloje, kurioje dirbo Emma, ji bendrauja su kolegomis vyrais.
 
Sukaupusi visą drąsą, pernai rugsėjį Emma nutraukė santykius.
  

Žymos: Nusikaltimai , tyčinis padegimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.