Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-04

Motina naujagimį nuleido unitaze

  
Motina naujagimį nuleido unitaze Savo tėvų namuose gyvenusi ir nėštumą atkakliai slėpusi moteris pagimdė vonioje, be gydytojų pagalbo

29-erių Sinead Connet, savo naujagimio atsikračiusi tiesiog nuleisdama jį unitaze, prieš kelias dienas išgirdo teismo nuosprendį – jai skirti vos vieneri metai nelaisvės.

Savo tėvų namuose gyvenusi ir nėštumą atkakliai slėpusi moteris pagimdė vonioje, be gydytojų pagalbos.
Nelauktą naujagimį motina tiesiog nuleido unitaze, o šokiruojanti tiesa išaiškėjo tik po trijų mėnesių, kai dėl nuolatos užsikišusio tualeto, S. Connet mama iškvietė santechniką. Būtent jis ir aptiko į tris šiukšlių maišus suvyniotą naujagimio kūnelį.
 
Policijai pradėjus tyrimą Sinead Connet laikėsi versijos, jog nėštumą ji slėpė ir naujagimio atsikratyti nusprendė dėl to, jog ši gyvybė užsimezgė po to, kai ją išprievartavo taksi vairuotojas. Tačiau tolimesnis policijos pareigūnų tyrimas atskleidė, jog motina meluoja. Iš tiesų mirusio vaikelio tėvas yra ilgametis S. Connet partneris.
 
S. Connet teisme pasakojo, jog naujagimis gimė negyvas, todėl apimta panikos moteris nusprendė jį nuleisti į unitazą. Tiesa, teismas šaltakraujės motinos pasigailėjo ir skyrė jai vos vienerių metų laisvės atėmimo bausmę. 
  

Žymos: Anglijos policija, Žmogžudystė, Motina, kūdikio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!