Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-05-13

Motociklinko „kietumas“ iš merginos atėmė ateitį

  
Motociklinko „kietumas“ iš merginos atėmė ateitį
© youtube.com kadras.
Motociklininkai kelyje elgėsi nerūpestingai ir pavojingai.
Vairuotojas nukentėjo mažiau, o mergina atsidūrė komoje

Beveik 300 kilometrų per valandą greičiu važiavęs ir į avariją patekęs motociklininkas artimiausius kelis metus praleis kalėjime, o su juo važiavusi nepilnametė šio įvykio pasekmes jus visą likusį gyvenimą.

Pernai gegužę 7 motociklininkų kompanija pakeliui iš Southamptono į Weymouth’ą laužė kone visas kelių eismo taisykles: smarkiai viršijo leistiną greitį, dideliu greičiu su keleive važiavo ant galinio rato, neturėjo specialios aprangos.
Keliems motociklininkams tai primins solidžios baudos, o vienas apie kelių eismo taisykles galės pagalvoti artimiausius 3 su puse metų, kuriuos praleis kalėjime už eismo įvykio sukėlimą, kurio metu sunkiai sužalota kartu su juo važiavusi mergina.
 
Vieno motociklininko kamera nufilmuoti vaizdai leidžia matyti, kad vienu metu motociklininkai važiavo net greičiau nei 280 km/h. Kai kompanija sustojo, 29 metų Adam’as Wilde ištarė: „Galiu važiuoti dar greičiau“, o už jo sėdėjusi 16-metė Georgina Saville vyriškio draugus paragino neskatinti vairuotojo važiuoti greičiau, nes jie užsimuš.
 
Šie merginos žodžiai vos netapo pranašiški. Kelyje A35 ties Dorchesteriu A. Wilde nesuvaldė galingo ir didžiuliu greičiu važiuojančio „Suzuki 1300“ motociklo ir jis virto. Tyrimo metu paaiškėjo, kad motociklas čiuožė daugiau nei 350 metrų, o nuo jo nukritęs vairuotojas bei mergina po sąlyčio su asfaltu nuskriejo apie 50 metrų.
 
Jie dėvėjo šalmus ir tai greičiausiai išgelbėjo merginos ir vaikino gyvybes, tačiau buvo be specialių aprangų, todėl patyrė itin rimtus sužalojimus.
 
G. Saville dvi savaites praleido komoje, jai prireikė daugybės operacijų, teko persodinti nemažai odos: iš viso ištvėrė per 30 operacijų, vietoj sutrupėjusios alkūnės įdėtas metalinis implantas.
 
„Nuo tos akimirkos, kai pabudau iš komos, nesuprantu, kas įvyko. Teisingumas niekada nebus įvykdytas, jis atėmė iš manęs ateitį, mano pomėgius. Daugiau niekam neleisiu rizikuoti mano gyvenimu“, – dabar sako mergina.
Vairuotojas nukentėjo mažiau – patyrė įvairius kaulų lūžius ir tikina, kad po avarijos prarado atmintį.
 
Į kalėjimą jis pasiųstas už pavojingą vairavimą. Net ir išėjęs į laisvę jis dar mažiausiai pusantrų metų neturės teisės vairuoti.
 
 
  

Žymos: Avarija, motociklininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš darbdavio pamąstymų: už pinigus kiekvienas kvailys dirbti gali, o man kvailių
nereikia!