Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshirelive.co.uk   |   2017-08-13

Narkomanai jau nesislepia

  
Narkomanai jau nesislepia Narkomanai nereagavo į praeivės raginimus liautis.
Kvaišalus vartojantys narkomanai Skegness'o autobusų stotyje pastebimi ne pirmą kartą

Rytų Anglijos miesto gyventojai skundžiasi, jog narkotikus vartojantys asmenys suįžūlėjo taip, kad nesislėpdami svaiginasi viešose ir žmonių lankomose vietose.

Šią savaitę socialiniuose tinkluose išplito vienos Skegness’o gyventojos darytos nuotraukos, kuriose matyti skardinę žiebtuvėliu kaitinantis vyras ir pro jos angą dūmus įkvepiantis vyras ir greta laukiantis jo bendras.
Anot moters, tai kreko – stiprią priklausomybę sukeliančio narkotiko – vartotojas, kuris net nesistengė susirasti vietos, kurioje įstatymų draudžiama veikla užsiimtų nuo pašalinių akių ir kvaišalus vartojo miesto autobusų stotyje.
 
„Pasakiau jiems, kad taip elgtis nepriimtina, o jie tik žiūrėjo į mane ir nieko neatsakė, toliau rūpinosi savo reikalais. Susiradau stoties darbuotoją, kuri juos išvarė iš teritorijos. Sakė, kad tai vyksta ne pirmą kartą, buvo kviesta policija.
 
Juk tai gali matyti vaikai.
 
Reikia ko nors imtis, tai beprotybė“, – rašė nuotraukas paviešinusi moteris.
 
Komentaruose po nuotrauka kiti vietos gyventojai rašė, jog gėdos jausmą visiškai praradę narkomanai kvaišalus nesislėpdami vartoja ne tik stotyje, bet miesto centre.
 
Miesto policija tikina, kad sulaukta skundų dėl alkoholio vartojimo viešose vietose, o apie narkomanus stotyje jiems nepranešta.
Netoli Bostono esančiame pajūrio mieste Skegness’e gyvena ir dirba nemaža lietuvių bendruomenė.
  

Žymos: Rytų Anglija, narkomanai, skegness

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…