Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-30

Nauja teroristų taktika Londone: barjerai ant tiltų nepadės

  
Nauja teroristų taktika Londone: barjerai ant tiltų nepadės
© Reuters
Ekspertai tikina, kad vyriausybė nenumato teroristų prisitaikymo prie pakitusių aplinkybių.
Jei tarpai per daug dideli, leidžiame įvykti kitiems išpuoliams, panašiems į tuos, kurių liudininkais jau tapome.

Ekspertai įsitikinę, kad kiti teororo išpuoliai Londone gali būti vykdomi pasinaudojant mopedais. Susirūpinimas saugumu kilo po to, kai tarpai tarp ant miesto tiltų įrengtų barjerų automobiliams buvo praplatinti.

Buvęs skotlandjardo pareigūnas, kovos su teorizmu skyriuje, Davidas Videcette'as tikina, kad tokios saugumo priemonės nepadės, mat būtina numatyti galimus radikalų žingsnius. Automobilius, kuriais trejų išpuolių metu Londone bei kituose Europos miestuose buvo pasinaudota, užkardos sustabdytų, tačiau raginama nepamiršti ir kitų galimybių.
Šešerius metus su teroristais kovojęs pareigūnas įsitikinęs, kad padarius per didelius tarpus tarp užtvarų užpuolikai būtinai tuo pasinaudos. Tarpai ant Blackfriars tilto paplatinti dviratininkams pasiskundus, kad jiems nepavyksta pravažiuoti.
 
„Jei tarpai per daug dideli, leidžiame įvykti kitiems išpuoliams, panašiems į tuos, kurių liudininkais jau tapome. Jei bet kokia transporto priemonė gali pro juos pravažiuoti, jie visiškai nenaudingi.
 
Vyriausybė turėtų apgalvoti ateitį planuodama apsaugos nuo teroristų priemones. Teroristai – lankstūs ir geba adaptuotis prie pasikeitusių aplinkybių, tad jie labai greitai ras būdą išvengti priemonių, kurios šiuo metu įrengtos“, – portalui standard.co.uk sakė pareigūnas.
 
D.Vidacette'o teigimu, nusikaltimų naudojant mopedus skaičiui kylant, teoristai netruks panaudoti šią transporto priemonę. Nors, pasak pareigūno, į minią įsirėžęs mopedas nepridarys tiek žalos, kiek automobilis, peiliu besišvaistantis jo vairuotojas ar keleivis tikrai gali.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Morgas. Naktis. Kapų tyla. Tik staiga tylus balsas tamsoje:
– Ei, Petrai, man atrodo, kad truputį padauginom. Petrai? Ei, Petrai…