Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshirelive.co.uk   |   2017-12-31

Naujieji – kalėjime: už prievartavimus lietuvis ilgai nematys laisvės

  
Naujieji – kalėjime: už prievartavimus lietuvis ilgai nematys laisvės
© Policijos nuotr.
T. Vaičiūnas į laisvę jis turėtų išeiti 2030 metais.
T. Vaičiūnas bent 2 kartus moterį seksualiai prievartavo pasinaudojęs jos bejėgiškumu, grasino jai

Rytų Anglijoje už moters išprievartavimus griežtai nubaustas lietuvis, kuris į laisvę turėtų išeiti tik ketvirtajame šio amžiaus dešimtmetyje.

Šį mėnesį Lincoln’o miesto karūnos teismas paskelbė nuosprendį 36 metų lietuviui Tomui Vaičiūnui. Jam už 2 moters išprievartavimo epizodus bei daugkartinius bendrosios prievartos atvejus skirta 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
Fiksuoto gyvenamosios vietos adreso neturintis vyras buvo sulaikytas dar vasarą, kai į policiją kreipėsi nukentėjusioji.
 
Siekiant apsaugoti aukos privatumą daugiau detalių apie ją neatskleidžiama. Viešai paskelbta tik tiek, kad T. Vaičiūnas bent 2 kartus moterį seksualiai prievartavo pasinaudojęs jos bejėgiškumu, grasino jai, kurį laiką neleido jai bendrauti su kitais žmonėmis.
 
Bostono policijos atstovė Kerry-Anne Kinroy po griežto nuosprendžio paskelbimo pareiškė tikinti, kad moteris atgaus pasitikėjimą savimi, o ši byla paragins daugiau nukentėjusiųjų pranešti apie prievartautojus.
 
Bausmę atlikęs T. Vaičiūnas – į laisvę jis turėtų išeiti 2030 metais – bus deportuotas į Lietuvą.
 
  

Žymos: Rytų Anglija, Išprievartavimas, nuosprendis, tomas vaičiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!