Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-13

Nesaugu net automobilyje: moterį užpuolė peiliu ginkluotas vyras

  
Nesaugu net automobilyje: moterį užpuolė peiliu ginkluotas vyras
Streso apimta Charlene tik atsitokėjusi pamatė srūvantį kraują

Kente esančio prekybos centro stovėjimo aikštelėje moteriai sėdint automobilyje į jį įsiveržė peiliu ginkluotas vyras ir perpjovė jai ranką.

31-erių Charlene Gibbard brutalaus nusikaltimo auka tapo Sheernes‘o mieste.
Tik per plauką nuo neprognozuojamo užpuoliko nenukentėjo ir automobilio viduje miegojęs vaikas – jauniausioji Charlene duktė 2 metukų Eila.
 
Žaibišku greičiu vykęs užpuolimas priminė tikrų tikriausia siaubo filmo sceną. Charlene Gibbard su dukra automobilyje lūkuriavo „Tesco“ parduotuvėje šiek tiek užtrukusio sutuoktinio, kai staiga atsidarius vairuotojo automobilio durelėms, moteris išvydo nepažįstamąjį su peiliu rankoje.
 
 
Charlene instinktyviai griebė už užpuoliko rankoje esančio peilio ir ėmė garsiai klykti. Pastūmusi užpuoliką ji šiaip ne taip įstengė atsisegti saugos diržą ir griebusi automobilio kėdutėje sėdinčią dukrą šoko iš mašinos, vis dar garsiai šaukdamasi pagalbos.
 
Charlene sako išgirdusi kaip peilis iškrito užpuolikui iš rankų ir pamatė jų pusėn bėgančius žmones. Drąsūs prekybos centro darbuotojai bei pirkėjai ir sulaikė nusikaltėlį, kol atvyko policijos pareigūnai.
 
Streso apimta Charlene tik atsitokėjusi pamatė srūvantį kraują ir suprato, jog grumtynių metu ji buvo sužeista peiliu – užpuolikas perpjovė jai plaštaką. Visgi mama labiausiai džiaugiasi, jog ginkluotam vyrui nepavyko nuskriausti viduje buvusios jos dukrelės ir tikina, jog viskas galėjo baigtis kur kas liūdniau.
  

Žymos: Nusikalstamumas, sužalojimas peiliu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Suvalkietis dengia namo stogą. Tik staiga paslysta ir nukrenta žemyn.

Šaukia žmonai:

– Žmona, nukritau nuo stogo!

O žmona atsako:

– Kaip gerai, pietus ligoninėje pavalgysi.