Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-11-27

Netoli „Shell“ degalinės kaukėtas vyras piko valandomis šaudė į vairuotoją pro automobilio langą

  
Netoli „Shell“ degalinės kaukėtas vyras piko valandomis šaudė į vairuotoją pro automobilio langą
© CCTV vaizdo kamerų medžiaga

Po incidento Birkenhead mieste, Mersisaide, buvo pranešta, kad pašautas vyras išsiųstas į ligoninę. Jis nukentėjo dėl pečių ir kojų sužalojimų, tačiau gyvybei pavojus negresia.

Šokiruojanti CCTV apsaugos vaizdo kamerų medžiaga užfiksavo kaukėtą vyrą, kuris šoko nuo motociklo ir šaudė į judantį automobilį.
Netrukus po 16 val. antradienį į degalinę Birkenhead mieste buvo iškviestos skubios pagalbos tarnybos.
 
Liudininkai pasakojo dienraščiui „Liverpool Echo“, kad, jų manymu, prieš pat smurtinį išpuolį automobilis buvo persekiojamas dviejų motociklų.
 
Filmuota medžiaga rodo, kad šaulys nušoko nuo juodo motociklo galo, ir ėmė šaudyti į pilką „Ford“ automobilį, kuris važiavo judriu keliu.
 
Vyriausiasis inspektorius Kevinas Chattertonas sakė: „Labai svarbu, kad kuo greičiau surinktume informaciją apie šį įvykį.
Mes pasiryžę surasti atsakingus asmenis ir pašalinti juos bei jų ginklus iš gatvių. Suprantame, kad tokie incidentai kelia susirūpinimą mūsų bendruomenėse, ypač atsižvelgiant į kitas nesenas šaudynes Mersisaide.
 
Mūsų pareigūnai nenuilstamai dirba, kad bendruomenės būtų saugios."
 
Asmenų, turinčių informacijos, prašoma susisiekti su „@MerPolCC“ socialiniame tinkle Twitter arba skambinti trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas: # 634. Taip pat galite anonimiškai perduoti informaciją „Crimestoppers“, telefono numeris 0800 555 111.
  

Žymos: Policija, Susišaudymas, šaulys, kaukėtas vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.