Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-10-12

Niekam nereikalinga: nužudytosios niekas nepasigedo pustrečių metų

  
Niekam nereikalinga: nužudytosios niekas nepasigedo pustrečių metų
© Google Street View nuotr.
Tokio tipo namuose gyvena ne viena šeima, tačiau mirusiosios kaimynai nepasigedo nuo 2015 metų.
Tokio tipo namuose gyvenantys žmonės įprastai dažnai matosi, bendrauja vieni su kitais

Šiaurės Airijoje esančiame sublokuotame name aptiktas negyvos moters palaikai, spėjama, kad ji buvo nužudyta net prieš du metus, tačiau nei kaimynai, nei artimieji velionės nepasigedo.

Praėjusį penktadienį 68 metų Marie Conlon kūnas rastas šalies sostinėje Vakarų Belfaste esančio namo bute. Į jį policijos pareigūnai įsiveržė po to, kai kilo susirūpinimas dėl pensininkės gerovės. Airės palaikai buvo ant lovos, po jų apžiūros įtarus, kad kad ji gali būti nužudyta, trečiadienį sulaikytas ir įtariamasis – 23 metų vyras.
Įvykį tiriantis inspektorius Alan’as Dickson’as pareiškė, kad vaikinas įtariamas ir kitais nusikaltimais, tačiau detalių neatskleidė.
 
Tačiau, jo nuostabai, nužudytoji bute galėjo išbūti ilgiau nei dvejus metus.
 
„Po apklausų paaiškėjo, kad moteris paskutinį kartą pastebėta 2015 metų sausį. Palaikus tiriantys medicinos ekspertų manymu, mirti ji galėjo būtent panašiu laiku“, – sakė pareigūnas.
 
Pasak vietos savivaldybės atstovų, apie mirtį sužinoję moters artimieji yra „šokiruoti ir sielvartauja“, tačiau irgi stebėjosi, kodėl velionės niekas nepasigedo.
 
„Tokio tipo namuose gyvenantys žmonės įprastai dažnai matosi, bendrauja vieni su kitais. Galbūt dėl modernaus gyvenimo būdo žmonės praranda ryšį vieni su kitais“, – kalbėjo vietos valdininkas Seanna’s Walsh’as.
 
„Tai atvejis, apie kurį turėtumėme pagalvoti: jeigu ilgai nematote savo kaimyno, pabelskite į jo duris. Mes dar nežinome visų aplinkybių, tačiau aišku, kad bendruomeniškumas nebūtų privedęs prie tokios situacijos“, – kalbėjo kitas savivaldybės tarybos narys Briand’as Heading’as.
  

Žymos: Šiaurės Airija, Nužudymas, Kaimynai, Belfastas, artimieji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****