Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-18

Nuo mirties išgelbėjo sportiškas kūnas

  
Nuo mirties išgelbėjo sportiškas kūnas
© Terry George flickr.
Seniai žinoma, kad sportas - sveikata.

Vos 21-erių metų Jack Moore buvo pervažiuotas šiūkšliavežio sveriančio beveik 2 tonas. Pasak medikų, jauno vyro gyvybę išgelbėjo sportiškas kūnas.

Liudininkų teigimu jaunas vyrukas su savo mergina deginosi Earlham parke, Norwich apylinkėse. Saulėta ir šilta diena į parkus sukvietė gausybę žmonių. Visgi beveik prisnūdusi pora per plauką išvengė tragedijos.
Šalia jų netikėtai greitai atsirado didelė ir sunki šiūkšlių mašina, kuri pervažiavo vaikinui pilvą ir praktiškai sutraiškė merginai daugelį kaulų. Atsigavęs vyras pasakojo, kad tuo metu, nors ir buvo sąmoningas, skausmo nejautė, nes visą kūną užplūdo adrenalinas.
 
Medikai teigia, kad prie to, kad vaikinas, kuriam buvo pažeisti plaučiai ir kepenys, išgyveno, smarkiai prisidėjo ir jo atletiškas kūnas, labiausiai, vadinamosios pilvo kaladėlės, arba dar kitaip tariant, pilvo preso raumenys.
 
Merginai pasisekė mažiau, ji patyrusi daugybinius lūžius, dar ilgai praleis reabilitacijose.
 
Šiūkšliavežio vairuotojas sakė, kad incidentas įvyko netyčia be jokių piktų kėslų. Jam paskirta 195 svarų sterlingų bauda, vyras neteko darbo įmonėje už aplaidumą.
 
 
  

Žymos: Sportas, Nelaimė, gyvybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasimatymas. Sėdi mergina ir vaikinas. Staiga mergina pagadina orą ir sako:
– Norėčiau, kad tai liktų tik tarp mūsų...
– O aš norėčiau, kad išsisklaidytų, – atsako vaikinas.