Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   hetelegraphandargus.co.uk   |   2018-01-02

Nuomota prabangi ir galinga „Audi“ sudaužyta lygioje vietoje

  
Nuomota prabangi ir galinga „Audi“ sudaužyta lygioje vietoje
Smūgio būta tokio stipraus, jog po susidūrimo abu automobiliai pakilo į orą

Pirmąją 2018-ųjų dieną pasivažinėjimas išnuomotu galingu automobiliu nesėkmingai baigėsi vairuotojui – jis mašinos nesuvaldė ir avariją sukėlė plačioje ir tiesioje gatvėje.

Avarija įvyko sausio 1-ąją, apie 15.30 val. Bradford’o mieste, Thornton Road gatvėje, eismo įvykį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.
Jų įraše matyti, kaip tiesioje gatvės atkarpoje į greta važiuojamosios dalies pastatyto automobilio „Nissan“ galą rėžiasi ryškiai geltonos spalvos „Audi R8“. Smūgio būta tokio stipraus, jog po susidūrimo abu automobiliai pakilo į orą, o „Audi“ apsisuko alink savo ašį ir nuskriejo į priešino eismo juostą.
 
„Nissan“ įvykio metu buvo penki žmonės, tarp kurių – 3 mažamečiai. Jiems prireikė medikų pagalbos, eismo kaltininkas nenukentėjo.
 
Vietos automobilių nuomos bendrovei priklausantis prabangus ir galingas automobilis gerokai apgadintas. Tokio modelio „Audi“ kainuoja apie 110 tūkst. svarų sterlingų, ji 100 km/h greitį pasiekia per 3,4 sekundės.
 
  

Žymos: Avarija, bradford, audi r8

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!