Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2015-07-13

Nusikaltėliai plūsta į Angliją „užsidirbti”

  
Nusikaltėliai plūsta į Angliją „užsidirbti” Nusikaltėlių gaujos į Anglija keliauja vadinamųjų nusikaltimų atostogų.

Europos Sąjungos nusikalstamumo ekspertai įspėjo, kad nusikaltėlių grupuotės iš visos Europos, pasinaudoję pigiais skrydžiais, vyksta į Jungtinę Karalystę (JK) „nusikaltimų atostogoms”.

Pasak specialistų, pasinaudoję pigių skrydžių bendrovių siūlomais bilietais, visai kaip paprasti asmenys, nusikaltėliai į JK atskrenda kelioms savaitėms. Tačiau vadinamųjų nusikaltimų atostogų metu nusikaltėliai ne apžiūri vietos įžimybes, bet tikisi „užsidirbti”.
Kaip naujienų portalui telegraph.co.uk sakė „Europol” vadovas Brianas Donaldas, nusikaltėliai grupėmis trumpam laikui keliauja į šalį, tikėdamėsi apšvarinti JK lankančius turistus bei vietinius gyventojus.
 
Labiausiai paplitę tokie nusikaltimai, kaip smulkios vagystės, įsilaužimai į privačią nuosavybę bei mašinų vagystės. Atlikę nusikaltimą nusikaltėliai grįžta į gimtasias šalis policijai nespėjus įvykdyti suėmimo.
 
„Blogiausia tai, kad šie naujos kartos nusikaltėliai labai kelia neišaiškintų nusikaltimų skaičių JK. Atlikę kuo daugiau nusikaltimų iki to laiko, kai reikia išskristi, nusikaltėliai grįžta namo tik tam, kad gaujų vadų būtų išsiųsti „dirbti” į kitą Europos šalį”, - aiškino B. Donaldas. 
  

Žymos: Nusikaltimai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…